PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z PSOne? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation (PSone) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-psone)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry)
+--- Wątek: Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z PSOne? (/thread-kiedy-pierwszy-raz-zetknale%C5%9B-sie-z-psone)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z PSOne? - dave84 - 06-09-2012

Zaraz po premierze, bo na niej byłem?!Big Grin


RE: Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z PSOne? - papuzinka1 - 22-11-2012

12 lat temu pierwszy raz ja mialam w rekach i to jeszcze ten wiekszy model. Pamietam,ze mialam pozyczona od kumpla i gdy dzidzia spala to ja sie przy niej relaksowalam. hehe


RE: Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z PSOne? - Dorota-Dudi - 28-02-2013

Z PSX pod koniec 2000 roku, miałam 5 lat. Ojciec zafascynowany przyniósł od kolegi, pamiętam jak z mamą grali w Resident Evil. Ja wtedy patrzyłam zasłaniając oczy przed każdymi drzwiami. A z PSOne jakiś tydzień później, gdyż mama kupiła z kartą pamięci, bo się wkurzyła na ojca jak jej wyłączył po całym dniu gry bez zapisywania. Kupiła dodatkowo parę gier, w tym Crasha Bandicoota oraz pierwszą część Spyro i pozwoliła mi zagrać. Big Grin


RE: Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z PSOne? - Filip_Rataj08 - 01-03-2013

Ja pierwszy raz w 2012r ( gdy dostałem byłem zadziwiony ile to cudo potrafi ), konsola taka stara a ja prędzej na Xbox 360 grałem u wuja i u kolegi. Nawet nie wiedziałem jak wygląda, nie sprawdzałem w internecie. Konsolami interesuje się od 2012, tak raczej grałem na PC.


RE: Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z PSOne? - RafalKa - 30-07-2013

Echhh u mnie chyba coś koło 1999 lub 2000 no i na pierwszy ogień poszedł Crash później było tylko lepiej.... Syphon Filter, Resident... , Silent Hill, MGS1 Smile
No może kolejności troszkę inne i w między czasie różniasto inne pozycje....


Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z PSOne? - Szymon - 30-07-2013

Ja w 2002r. jak byłem w przeczkolu to u cioci grałem w Party Time with Winnie the Pooh na tejże konsoli.


___________________
Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z PSOne? - RafalKa - 30-07-2013

(30-07-2013, 23:01)Szymon napisał(a): Ja w 2002r. jak byłem w przeczkolu to u cioci grałem w Party Time with Winnie the Pooh na tejże konsoli.


___________________
Tapnięte z iPhone 3GS
Szymon widzę że i Ty również masz troszkę inne spojrzenie na instytucję poprzedzającą szkołę :-) (sam również tak ją nazywałem az mnie żona nie poprawiła)
Swoją drogą to dzieli nas parę latek.... jednak zamiłowanie do szraka chyba to samo :-)


RE: Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z PSOne? - Rave_PL - 31-07-2013

To było chyba w 1996 roku, kiedy mój tata pożyczył od znajomego konsolę z płytą z demami, w tym moim ulubionym Crashem Bandicootem. Później wymęczyłem u rodziców, aby u nas konsola też była na stałe i tak się stało Smile


RE: Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z PSOne? - Szymon - 31-07-2013

TheMichal napisał(a):To było chyba w 1996 roku
W 1996r. nie istniało jeszcze PSone.


Odp: Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z PSOne? - Kratos - 31-07-2013

Nie bądźcie już tacy uszczypliwi. Wiadomo przecież, że w temacie chodzi o konsolę PS1, a nie jej konkretny model... Trochę wyobraźni.

Wysłane za pomocą Tapatalk