PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie macie zwierzęta w domu/miaszkaniu, miejscu, gdzie mieszkacie :P - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Jakie macie zwierzęta w domu/miaszkaniu, miejscu, gdzie mieszkacie :P (/thread-jakie-macie-zwierzeta-w-domu-miaszkaniu-miejscu-gdzie-mieszkacie-p)

Strony: 1 2 3 4 5


Jakie macie zwierzęta w domu/miaszkaniu, miejscu, gdzie mieszkacie :P - Kaziu - 15-02-2011

Nie znalazłem takiego tematu, więc pomyślałem, że założę.
Ja mam psa. Owczarek Niemiecki, a dokładnie to suczka, która ma już 8 lat Tongue Pies przyjacielski, który pobawi się z każdym dzieckiem Smile Może trochę krótko, ale mam nadzieję, że na rozkręcenie tematu wystarczy Smile

P.S.
Jeżeli nie posiadasz zwierzęcia to napisz jakiego byś chciał mieć Tongue


RE: Jakie macie zwierzęta w domu/miaszkaniu, miejscu, gdzie mieszkacie :P - Szyniu - 15-02-2011

Mały kundelek, suczka, 5-6 lat, agresywna dla nieznajomych Tongue a rodziną chętnie się bawi Big Grin i nie lubi dzieci (takich 0-8 lat) Tongue A na imię ma..... Zuzia xD

A i jeszcze mam kotkę, ma z 10 lat xD I jednego zęba Tongue "Maksia"


RE: Jakie macie zwierzęta w domu/miaszkaniu, miejscu, gdzie mieszkacie :P - Zielony34 - 15-02-2011

1. Amstaff wzięty ze schroniska, suczka, 7 lat, pies przyjacielski do ludzi i do zwierząt, pozbawiony agresji, cudowny kompan do spacerów i zabaw, niesamowita jest po prostu [; zresztą jak każdy amstaff, boli tylko to jak wiele krzywdzących opinii krąży o tych psach, jak ktoś jest matołem to i z jamnika zrobi krwiożerczą bestię a jak ktoś ma w głowie poukładane to potrafi wychować psa. Nie każdy wie że w niektórych krajach amstaffy pracują w pogotowiu górskim ze względu na ich wytrzymałość i siłę oraz wrodzoną miłość do człowieka. W mediach potrafią tylko pisać o atakach amstaffów bo jest to modna rasa wśród karków i idiotów różnej maści ale nie napiszą, ile przedstawicieli tej razy ratuje rocznie czyjeś życie. Wygodniej jest pisać o rasach typu Labrador czy Golden który to swoją drogą, ma bardzo niezrównoważoną psychikę. Podobne mity kiedyś krążyły o Rottweilerach które, swoją drogą, są strasznymi cipkami Tongue Gdyby amstaff był tak na prawdę groźny to by był stosowany w służbach mundurowych w których królują Owczarki Niemieckie, dlaczego? bo są to psy w których niesłychanie łatwo jest wyzwolić agresję w stosunku do człowieka, natomiast Amstaff od początku był rasą tworzoną z myślą o towarzyszeniu człowiekowi. Spotkałem już niejednego Amstaffa i Pit Bulla, były to psy niesłychanie łagodne i oddane człowiekowi. OBALIĆ MIT PSA MORDERCY!

2. Kot - dachowiec, mieszanka z Norweskim Leśnym, kochany potwór. Swoją drogą, agresywniejszy od Amstaffa Tongue Piękny i kochany, znaleziony na ulicy jako małe kocię.

3. Żółw Ozdobny Wodno-Lądowy, może nie ma zestawu zachowań jak pies czy kot ale kocham tego Forfitera xD


RE: Jakie macie zwierzęta w domu/miaszkaniu, miejscu, gdzie mieszkacie :P - Bart - 15-02-2011

(15-02-2011, 19:12)Szyniu napisał(a): jednego zęba Tongue "Maksia"

Mam dosyć dużo zębów, ale jeszcze żadnego nie nazwałem. Big Grin

Co do Amstaffów, to kolega miał, (nie wiem czy jeszcze ma). Bardzo potulny piesek. Zawsze słyszałem,że to Rottweiler jest właśnie taką niebezpieczną rasą, która po prostu agresje ma we krwi.


RE: Jakie macie zwierzęta w domu/miaszkaniu, miejscu, gdzie mieszkacie :P - Zielony34 - 15-02-2011

Pies nie ma agresji we krwi, człowiek ma we krwi głupotę...


RE: Jakie macie zwierzęta w domu/miaszkaniu, miejscu, gdzie mieszkacie :P - Szyniu - 15-02-2011

A, i mój pies bardzo ceni sobie ogon... NIKT nie może go dotykać, bo się obrazi (nieznajmoch ugryzie Tongue)


RE: Jakie macie zwierzęta w domu/miaszkaniu, miejscu, gdzie mieszkacie :P - Outsider - 16-02-2011

Ja mam 3 koty. Bialusia, która ma 10 lat, jej syna Sylwera (9 lat) i 2-letniego Ferdzia Smile


RE: Jakie macie zwierzęta w domu/miaszkaniu, miejscu, gdzie mieszkacie :P - Zytus - 16-02-2011

Miałem:
- Psa - Cezary
- Kota - Nie pamiętam
- Chomika - Sylwester
- Chomika - Purchawka
- Chomika x30 - bezimienne, do handlu żywym towarem
- Królika - Arnold
- Żółwia - Ernest
- Kanarka - Szajbus

Mam:
- Psa - Zira, kundel 10-letni.


RE: Jakie macie zwierzęta w domu/miaszkaniu, miejscu, gdzie mieszkacie :P - Kaziu - 21-02-2011

Doszedł nowy piesek Tongue
Zabrany biednej rodzinie, ponieważ chcieli się go pozbyć i oddać do schroniska. Kundelek, który ma 2 lata i jest bardzo ruchliwy Smile


RE: Jakie macie zwierzęta w domu/miaszkaniu, miejscu, gdzie mieszkacie :P - Jujo480 - 21-02-2011

ja miałem chomika, ale zdechł mi 2 lata temu i już po nim żadnego nowego zwierzątka nie brałem. Za rok powinienem wprowadzać się do mojego nowego domku więc pewnie o psie jakimś pomyślę Wink