PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Utworzenie działu PS2 ISO - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Utworzenie działu PS2 ISO (/thread-utworzenie-dzialu-ps2-iso)

Strony: 1 2 3 4


RE: Utworzenie działu PS2 ISO - Marzyciel - 22-02-2011

(22-02-2011, 12:03)DarkBolo napisał(a): byłem modem na wielu forach.

Strach pomyśleć na jakich.


Jakbym miał powiedzieć, to forum ostatnio wygląda jakoś "głucho". Od czasy do czasu ktoś stworzy jakiś temat i trochę w nich ludzie ponapiszą i koniec.
[R]ay pewnie dlatego poszedł, że te forum jakieś takie ciche jest. Nie mówię, że jest słabe, czy coś, ale czasy świetności na pewno ma już za sobą.



Jakby ktoś chciał mocno "odnowić" te forum, to w tedy musiało by być nie tylko o ps2, a nie wiem, czy ktoś z was chciałby zmian.


A co do tematu. Zaczyna się robić offtop >.>. Jestem za zamknięciem sprawy.


RE: Utworzenie działu PS2 ISO - DarkBolo - 23-02-2011

Na jakich forach? Np. byłem modem na gamespot, ale robili czystki i wywalali z ekipy ludzi z poza USA.
Do tego, mam prawa moderatora na Imperium Diablo, gdzie jestem redaktorem i piszę newsy.
Jakieś pytania?


RE: Utworzenie działu PS2 ISO - Femto - 24-02-2011

E to eleganco DarkBolo Big Grin Szacunek ^^ Tutaj też mógłbyś być modem.


RE: Utworzenie działu PS2 ISO - DarkBolo - 24-02-2011

Heh, zobaczymy co na to powie "Władza". Zależy mi na tym, bo lubię utrzymywać porządek na forum.


RE: Utworzenie działu PS2 ISO - Piterixos - 25-02-2011

Jak taki z ciebie świetny mod to zamiast pisać w tym temacie napisałbyś do administracji czy kogoś odpowiedzialnego za przyznawanie statusu moderatoraSmile


RE: Utworzenie działu PS2 ISO - drakon - 25-02-2011

(22-02-2011, 18:47)Marzyciel napisał(a): Jakbym miał powiedzieć, to forum ostatnio wygląda jakoś "głucho". Od czasy do czasu ktoś stworzy jakiś temat i trochę w nich ludzie ponapiszą i koniec.

Bo o to chodzi. Nie o to, żeby pitolić jakieś bzdury; pisać po to, żeby cokolwiek napisać. Chcesz, żeby ludzie pisali tematy typu: "Co sądzisz o noszeniu podkolanówek"? Jeśli to forum wydaje Ci się "głuche", zobacz sobie nasze drugie forum - PS3elite - tam jest dopiero głucho... Czasy PS2 powoli mijają (niestety), więc nic dziwnego, że większość nowych postów dotyczy problemów instalacji FMCB i oglądania filmów czy też problemów z podróbkami kart pamięci. Bo raczej o nowych grach tutaj ciężko będzie dyskutować...


RE: Utworzenie działu PS2 ISO - Kratos - 26-02-2011

(25-02-2011, 20:28)Piterixos napisał(a): Jak taki z ciebie świetny mod to zamiast pisać w tym temacie napisałbyś do administracji czy kogoś odpowiedzialnego za przyznawanie statusu moderatoraSmile

Nie prowadzimy żadnej akcji pod szyldem "znajdź moda", póki co dajemy sobie radę, a zważywszy na fakt, że tłumów tu nie ma i się nie spodziewamy ich, to proponuję zakończyć tę jałową dyskusję.


(25-02-2011, 20:35)drakon napisał(a): Czasy PS2 powoli mijają (niestety), więc nic dziwnego, że większość nowych postów dotyczy problemów instalacji FMCB i oglądania filmów czy też problemów z podróbkami kart pamięci. Bo raczej o nowych grach tutaj ciężko będzie dyskutować...

Zawsze można pogadać o "starych" grach, których przecież jest niemało ;] Nie ma co lamentować, tłumów może nie ma jak wcześniej pisałem, ale jest miło i przyjemnie ;D


RE: Utworzenie działu PS2 ISO - Piterixos - 26-02-2011

(25-02-2011, 20:35)drakon napisał(a):
(22-02-2011, 18:47)Marzyciel napisał(a): Jakbym miał powiedzieć, to forum ostatnio wygląda jakoś "głucho". Od czasy do czasu ktoś stworzy jakiś temat i trochę w nich ludzie ponapiszą i koniec.

Bo o to chodzi. Nie o to, żeby pitolić jakieś bzdury; pisać po to, żeby cokolwiek napisać. Chcesz, żeby ludzie pisali tematy typu: "Co sądzisz o noszeniu podkolanówek"? Jeśli to forum wydaje Ci się "głuche", zobacz sobie nasze drugie forum - PS3elite - tam jest dopiero głucho... Czasy PS2 powoli mijają (niestety), więc nic dziwnego, że większość nowych postów dotyczy problemów instalacji FMCB i oglądania filmów czy też problemów z podróbkami kart pamięci. Bo raczej o nowych grach tutaj ciężko będzie dyskutować...

Od siebie dodam, że mnie jako gracza kupującego orginałki właśnie nieco denerwuje fakt że większość tematów i postów dotyczy problemów z nagrywaniem czy przerabianiem PS2. Nie ma tutaj mowy by pogadać o jakiejś grze i po prostu każdy temat w stylu co sądzicie o danej grze jest na wymarciu co jest trochę głupie. Ludzie nie piszą opini o grze X tylko jak tę grę nagrać i co zrobić w razie jakiegoś problemu:/ Jeszcze się nie spotkałem z tym nigdzie indziej.