Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.


Arichwum shoutboxa
avatar
Bo obstawiam, że napinacz dostał po dupie
avatar
Szymon jak jest aż tak to od razu zrób cały rozrząd z napinaczem i ślizgami
avatar
Ale nie chce mi się ściągać klawiatury bo jeszcze musiałbym uszczelkę kupować
avatar
To ja nie wiem jak go teraz ustawić chyba musze kupić łańcuch ze znacznikami
avatar
Otworzyłem pokrywę rozrządu górną gdzie jest zębatka atakująca na walki rozrządu, mam w niej znacznik ale na łańcuchu nie ma żadnego oznaczenia Lol
avatar
Teoretycznie przestawił mi się rozrząd No ale na łańcuchu? To możliwe? Big Grin
avatar
Usunąłem odcinke w mojej mikrze i na trójce leciałem na 9 tys. obrotów ponad i nagle takie szarpnięcie tak jakby zapłon się odciął na sekundę i przy prędkości powiedzmy stałej, silnik zszedł o tysiąc obrotów i teraz zawór mi klepie
avatar
Siemanko to może ja się pochwale co wczoraj odpierdoliłem
avatar
dobry wieczór
avatar
wyzerował sobie sprzęt w trybie serwisowym - te 7 opcji wskazuje na to, że ten tryb uruchomił. A to akurat dziwne, bo do jego uruchomienia trzeba naprawdę długo przytrzymać włącznik.
avatar
niech się zaloguje na swoje konto a potem do plusa
avatar
Cześć. Dziwna sytuacja. Mój chrześniak wcisnął coś w menu Playstation. Wywaliło mu wszystkie gry, stracił dostęp do PS Plus. Czysto w menu. Tak jakby pierwszy raz odpalił konsolę. Da się to jakoś odzyskać? Mieliście podobne problemy i jak ewentualnie sobie z tym poradziliście? Nie znam szczegółów. Tak jakby coś się zawiesiło albo coś wcisnął, Bylo ponoć 7 opcji do wyboru. Wybrał 6 opcję, ale po tym wszystko mu usunęło. Nie mam konsoli PS4 dlatego nie ogarniam co mogło się wydarzyć.
avatar
Simon, pw
avatar
Siemano
avatar
i również nadrabiam wszelkie zaległości growe, filmowe i książkowe. wielu innych perspektyw w tej chwili nie ma.
avatar
ja przestrzegam bardzo ściśle zasady #zostańwdomu. w tej chwili akurat wychodzi właśnie duży minus mieszkania w Warszawie. W chwili obecnej sytuacja jest jeszcze w miarę spokojna, ale to miasto w kolejnych tygodniach będzie bez wątpienia epicentrum epidemii w naszym kraju.
avatar
Zdrowi, a szczerze słabo. Poza graniem nic nie zostaje na ten moment :/
avatar
wszyscy zdrowi mentalnie i cieleśnie?
avatar
Panowie, jak tam radzimy sobie w czasach kwarantanny?
avatar
Co? Kto?