Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Ankieta: Na jaką opcję zagłosujesz w wyborach do Europarlamentu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Prawo i Sprawiedliwość
33.33%
1 33.33%
Koalicja Europejska
0%
0 0%
Konfederacja Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy
33.33%
1 33.33%
Wiosna Roberta Biedronia
0%
0 0%
Inna opcja (napisz w komentarzu)
0%
0 0%
Żaden kandydat, nie idę na wybory
33.33%
1 33.33%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
#1
W maju tego roku odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Nie są to może jakoś szczególnie ważne wybory, co dostrzec można chociażby we frekwencji, która jest niższa niż w przypadku wyborów innego typu (nie żeby w tych innych też była jakoś wysoka), jednakże warto zainteresować się tym tematem ze względu na alternatywę, która tworzy się na prawicy w postaci Konfederacji Korwin - Braun - Liory - Narodowcy, a która według niektórych sondaży ma szansę odnieść sukces i przekroczyć próg wyborczy. Niestety polskojęzyczne media mainstreamowe niezbyt często mówią w swoich przekazach o tej inicjatywie i zdecydowanie więcej uwagi poświęcają molochom w postaci Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Europejskiej, a nawet biedroniowskiej Wiośnie. Wiadomo, że panuje u nas pluralizm i obiektywizm, dlatego też nie mówi się o inicjatywie niepoprawnej politycznie, niezgodnej z obecnym dyskursem światopoglądowym. Mimo wszystko Konfederacja ma jakieś szanse na sukces i jest, w moim odczuciu, jedyną opcją, na którą warto zagłosować w nadchodzących wyborach. Jestem w stanie zrozumieć, że są osoby, które nie popierają postulatów głoszonych przez środowiska wchodzące w skład koalicji propolskiej czy też mogą im nie podobać się poszczególne postaci, jednakże należy oddać temu projektowi, że faktycznie jest jedynym antysystemowym wariantem w przeciwieństwie do pozostałych. Wiem, że większość Polaków wierzy w bezrefleksyjny sposób we wszystko, co zobaczą we wszystkich mainstreamowych stacjach TV, dlatego też tak trudno jest zmienić cokolwiek w tym kraju. Mimo wszystko wierzę w to, że coś uda się zrobić i ten projekt stanie naprzeciw liberalnych, lewicowych, antyrodzinnych i nieludzkich postulatów głoszonych przez Unię Europejską i euroentuzjastów. Pozostałych opcji nie warto nawet rozważać, bo co one mogą zaproponować? Nie ważne, czy te wybory wygra PiS, czy też sukces odniosą siły Koalicji Europejskiej. I tak nic się nie zmieni, będzie tak jak było, bo oni się niczym nie różnią.

Jakie są Wasze odczucia odnośnie do tego tematu? Na kogo zamierzacie głosować? Czy w ogóle interesujecie się tym tematem i pójdziecie na wybory?
[Obrazek: PaultheGreatPL.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wybory prezydenckie 2015 Kraszu 26 3159 18-05-2015, 21:24
Ostatni post: Mr.Q

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości