Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

XCOM: Enemy Within
#1
Długo się przymierzałem do zagrania w tę część, ale jak tylko ją odpaliłem, to przez prawie dwa tygodnie nie mogłem się oderwać od grania Smile
Jak ktoś zna główną część, to doceni wprowadzone zmiany, które dodały ciekawych zmian w zarządzaniu bazą/żołnierzami oraz samymi potyczkami.
Aczkolwiek nowy rodzaj potyczek z organizacją EXALT, konkurencyjna do XCOM, po dłuższym ograniu sprowadzała się do dwóch rodzajów:
  1. zhakuj nadajniki EXALT,
  2. chroń nadajnik XCOM.
Oczywiście poza tylko dwoma rodzajami potyczek, były one satysfakcjonujące, gdyż walczyliśmy jakby sami ze sobą, a nie z UFO Smile
Pomimo upływu czasu jaki minął od zagrania w główną część, sporo rzeczy pamiętałem. A co najważniejsze, to to, żeby na początku skupić się na satelitach. Niestety nie udało mi się uratować jednego państwa, które odeszło pomimo posiadania nad swoim terytorium satelity.
Gra w rozszerzonej wersji jest podzielona na 5 głównych rodzajów czynności:
  1. wszelakie zarządzanie bazą,
  2. walka ze spodkami UFO,
  3. wysyłanie tajnych agentów do infiltracji organizacji EXALT,
  4. walka z ufoludkami przy pomocy oddziału żołnierzy,
  5. walka z organizacją EXALT przy pomocy oddziału żołnierzy.
Gra wydana przez Cenegę w Polsce na płytce posiada pełne polskie spolszczenie w tym dubbing, przez co bardzo przyjemnie się gra. Smile
Jak ktoś nie grał w żadnego XCOM'a, to polecam od razu zagrać w rozszerzoną wersję, bo mamy więcej zabawy niż w głównej części (XCOM: Enemy Unknown).
[Obrazek: 9458.png][Obrazek: piotros_org.png]
3DS FC: 2724-0392-0522
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  XCOM: Enemy Unknown piotros 5 1571 28-01-2014, 21:21
Ostatni post: paulps2

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości