Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Problem z udostępnieniem dodatku do gry
#1
Witam, jestem tu nowy i na wstępie chciałbym się przywitać.
Od kilku dni walczę z pomocą PS z jednym problemem ale niestety chyba nic nie wskóram, dlatego chciał bym się was podpytać co o tym sadzicie,m a może macie podobne doświadczenia i podpowiecie co w tej sytuacji zrobić i czy to normalne.

Mam konsole PS4 na której są dwa konta, moje jako główne oraz syna.
Wszelkie transakcje tzn. wykupienie PS +, zakup gier, dodatków robię z poziomu swojego konta. Zgodnie z założeniami PS zakupione zasoby dostępne są na obu kontach przypisanych do konsoli czyli moje i syna. Jeżeli jest inaczej proszę mnie sprostować.
Niestety ostatnio stało się inaczej, syn poprosił mnie o zakupienie mu dwóch dodatków do gry plants vs zombies garden warfare 2.
Młody odłożył sobie parę złotych i chciał je w ten sposób spożytkować Wink.
Jak to zwykle zalogowałem się do swojego konta i zakupiłem dwa dodatki w sumie 82 PLN.
Młody przelobował się na swoje konto i stwierdził że dodatków nie ma. Zalogowałem się na swoje konto i okazało się że dodatki są. Niestety tylko na moim.
Zgłosiłem problem do wsparcia PS i otrzymałem informację ze w przypadku akurat tej gry nie ma możliwości współdzielenia zakupionych dodatków na konkretnej konsoli.
Oczywiście nie odpuściłem tematu i cały czas z nimi koresponduję ale oni upierają się przy swoim. Twierdzą że powinienem transakcje wykonać z poziomu konta syna co jest dla mnie nie do końca zgodne z założeniami idei kont głównych i podrzędnych.
Liczę na waszą pomoc i ewentualne sprostowanie mnie jeżeli moje założenia co do współdzielenia gier są mylne.

Pozdrawiam
MK
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości