Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Otwarcie działu polityka i religie.
#1
Proponuję po raz kolejny otworzyć dział polityka i religie. Ciapate jadą do Europy, niedługo zaczną podbijać świat, jest ich coraz więcej a my tutaj udajemy że problemu nie ma Smile Dlaczego?
Odpowiedz
#2
Bo jestem arabem, proste.
You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!

[Obrazek: montana_pl89.png]
Odpowiedz
#3
Na większości for na których przebywam szybko te działy są zamykane przez w sumie śmieszne kwasy.
Odpowiedz
#4
(21-01-2015, 22:03)Mr.Q napisał(a): (...) a my tutaj udajemy że problemu nie ma Smile Dlaczego?

Bo się boimy. Cała Europa się boi tych barbarzyńców. Taka jest prawda. Czy ktokolwiek z nas, gdyby nagle zdobył popularność i stał się osobą medialną, zdecydowałby się na otwartą ostrą krytykę islamu? Podejrzewam, że nie. Skoro za głupie karykatury mahometa fanatycy potrafią zabijać, to co działoby się po otwartej krytyce? Jestem zdeklarowanym przeciwnikiem jakichkolwiek ustępstw na rzecz kultury islamskiej. Sprawa jest od lat zamiatana w Europie pod dywan.
[Obrazek: Kraszuuu.png]
Odpowiedz
#5
My mieliśmy parę set lat temu inkwizycję, palono ludzi na stosie, teraz Muzułmanie mają swoją święta wojnę, i o wszystko się awanturują, chcąc większych przywilejów, których jak nie dostają to argumentem jest zamach bombowy - oczywiście wszystko bardzo uprościłem,
Założenie działu polityka i religia imo bardzo interesujący temat jednak chyba prowadzący do"wojny domowej" na forum.
Sent from my phone.
Odpowiedz
#6
Było to już przerabiane. Pojawi się taki Messi i Smigol, czy jak im tam, i masz.
Odpowiedz
#7
RafalKa napisał(a):My mieliśmy parę set lat temu inkwizycję, palono ludzi na stosie,

To były inne czasy, a teraz mamy XXI wiek i dodatkowo żyjemy w Europie. Jak ciapaci chcą żyć w ciemnogrodzie, to niech go robią u siebie, a nie u nas. Dlaczego mamy iść im na ustępstwa? Dlaczego mamy nie wystawiać choinek i innych, charakterystycznych dla naszej kultury symboli w miejscach publicznych, żeby przypadkiem nie urazić "muzułmańskiej mniejszości", skoro oni w odwrotnym przypadku tj. pojawienie się Europejczyków w krajach islamskich, nie możemy w ogóle liczyć na tolerancję i za sam fakt bycia "niewiernym" można zostać skróconym o głowę. Poza tym ta sprawa z inkwizycją jest nieco rozdmuchana. To nie tak, że inkwizytorzy brali na stos każdego, kto chociażby minimalnie był podejrzany o herezję, tylko przeprowadzano proces i w przypadku wyrzeczenia się swoich heretyckich poglądów można było uratować życie.
[Obrazek: PaultheGreatPL.png]
Odpowiedz
#8
PaultheGreat napisał(a):dodatkowo żyjemy w Europie

Wtedy tu była Afryka.

Proponuje założyć dział historia.
Odpowiedz
#9
Taki dział to droga do destrukcji każdego forum. Big Grin
Odpowiedz
#10
PaultheGreat napisał(a):To były inne czasy, a teraz mamy XXI wiek i dodatkowo żyjemy w Europie. Jak ciapaci chcą żyć w ciemnogrodzie, to niech go robią u siebie, a nie u nas. Dlaczego mamy iść im na ustępstwa? Dlaczego mamy nie wystawiać choinek i innych, charakterystycznych dla naszej kultury symboli w miejscach publicznych, żeby przypadkiem nie urazić "muzułmańskiej mniejszości
Właśnie jestem podobnego zdania - można rzec że są kilkaset lat za nami (a my sto lat za murzynami jak to się mawia Smile )
I też nie bardzo podoba mi się żeby iść na ustępstwa tylko dla jednej strony - chyba mam bardzo podobne podejście jak bodajże w Rosji.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zamknięcie działu Polityka i Religia Samyeu 60 12707 08-08-2011, 09:15
Ostatni post: Kratos
  Utworzenie działu PS2 ISO DarkBolo 37 11800 26-02-2011, 15:22
Ostatni post: Piterixos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości