Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

FVPA.PL - Rozgrywki wirtualnych gwiazd na PC i konsolach
#1
Cześć! Znudziła Wam się gra w Ultimate Team lub Sezony? Zapraszam serdecznie na FVPA.pl

Fifa Virtual Pro Association (FVPA) to oficjalne rozgrywki wirtualnych klubów w FIFA 14 na platformach: PC, PS3 i PS4. Strona prowadzi ligi z systemem awansów i spadków nieprzerwanie od kwietnia 2012 roku.
FVPA to wirtualne odwzorowanie kariery piłkarza: sterujesz tylko jednym graczem na boisku (resztą zawodników poruszają Twoi koledzy z zespołu). Tworzysz swoją gwiazdę od podstaw: wybierasz numer na koszulce, fryzurę, korki, długość rękawów czy nawet getrów. Po zarejestrowaniu się na stronie i znalezieniu klubu zaledwie parę kroków dzieli Cię od zostania królem strzelców lub najlepszym bramkarzem ligi! FVPA to ogromna, zorganizowana struktura licząca prawie 3500 osób biorących udział w różnorakich rozgrywkach: Liga FVPA, Puchar FVPA, Superpuchar FVPA. Reprezentacja Polski złożona z graczy FVPA bierze również udział w rozgrywkach międzynarodowych takich jak: Mistrzostwa Europy EVPA, Mistrzostwa Świata iFVPA lub Puchar Konfederacji iFVPA.
Na co czekasz?! Chciałbyś zostać legendą i jednym z najlepszych graczy w historii FVPA? Dołącz do nas już dziś!
FVPA.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości