Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

12 tysięczny user!
#1
Przegapiliśmy 11-tysięcznego użytkownika zarejestrowanego na forum, ale kogo to interesuje. User numer 12 tysięcy nosi nick o wdzięcznej nazwie pojutrzee póki co nie przyczynił się zbytnio do faktu że forum dalej stoi, ale wszystko przed nim. Czego życzycie sobie i jemu na ten nowy okres forum?
You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!

[Obrazek: montana_pl89.png]
Odpowiedz
#2
Miejmy nadzieję, że będzie tutaj coraz więcej aktywnych, stałych userów. 12 000 to fajna liczba, także - oby cały czas do przodu i oby ta liczba też przeniosła się na ilość postów i tematów na forum.
Odpowiedz
#3
Dopiero teraz zauważyłem, że user pojutrzee jest użytkownikiem numer 12 000, co jest tym bardziej dziwniejsze, że widziałem go już wczoraj na forum. W każdym razie gratulacje dla samego użytkownika - za to, że udało mu się trafić w tą liczbę, a także gratulacje dla całej naszej społeczności, bo gdyby nie zarejestrował się jeden user, mielibyśmy 11 999 zarejestrowanych. Smile
[Obrazek: PaultheGreatPL.png]
Odpowiedz
#4
A ja tu wyczuwam przepowiednie i pojutrzee, a raczej po-pojutrze, bo dwa "e" na końcu, coś na forumie się wydarzy. Katastrofa? Białe strony? A może coś bardziej niepokojącego na miarę zaginionej paczki? Bądźcie gotowi, zróbcie zapasy prowiantu i oczekujcie. Razem to przetrwamy.
[Obrazek: Mlyneq.png]

[Obrazek: retronagazieuserbar.jpg]
Odpowiedz
#5
Ta serwer padnie Big Grin

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#6
Kto wie, przykład Zanzibaru i jego niedawnych kłopotów.

Wysłane z mojego S2 (Tapatalk)
Odpowiedz
#7
Życzę mu, żeby znalazł 150zł na chodniku.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Odpowiedz
#8
Kolegi pojutrzee nie ma od 9 maja i podejrzewam, że już nie pokaże się więcej na forum w szybkim czasie, więc prawdopodobnie nie przeczyta życzeń Szymona. Miejmy nadzieję, że jednak powróci i zacznie się udzielać, a nie jak to bywa w przypadku innych "rocznicowych" userów, czyli słuch o nim zaginie.
[Obrazek: PaultheGreatPL.png]
Odpowiedz
#9
Życzę sobie i wam, aby spośród tych 12.000, pół tysiąca brało aktywny udział w życiu forum.
Odpowiedz
#10
Ja życzę sobie formy growej, Wam formy growej, a Nam jednej osoby, która zaskoczy swoją osobowością i zapałem do aktywności na forum. Więcej mi nie trzeba.
[Obrazek: YU6rXCy.png]

Posiadane konsole

PlayStation One SCPH-102 z Modchipem
PlayStation SCPH-9002 z Modchipem
PlayStation 2 SCPH-75004 z ModBo Chip
PlayStation Portable E1000 (CFW 6.60 PRO C)
PlayStation 3 CECH-2003B (REBUG 4.81 CEX COBRA 7.5)

Aktualnie ogrywane:
God of War II HD
NBA 2K17

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości