Witaj gościu! Zapraszamy do rejestracji w TYM miejscu. Zajmie ci to tylko kilka sekund, a zyskasz pełny dostęp do forum i być może poznasz wiele ciekawych osób do dyskusji o swoim ulubionym hobby.
Reklama

Odpowiedz 
Masz pytanie? Zadaj je tutaj! (nie pytamy o konsole i gry)
26-09-2010, 16:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2014 18:39 przez Kratos.)
Masz pytanie? Zadaj je tutaj! (nie pytamy o konsole i gry)
Koncepcja jest prosta - jeżeli masz jakiś problem bądź dylemat czy pytanie NIE na temat konsol czy gier po prostu zadajesz je w tym temacie i czekasz na odpowiedź. Wątek dla osób, które nie mogą czegoś znaleźć, chcą się poradzić w jakiejkolwiek sprawie, którym zależy na szybkiej i rzeczowej odpowiedzi i tym podobne. Widziałem takie tematy już na kilku forach, zobaczymy czy się u nas przyjmie.

You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!

[Obrazek: montana_pl89.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2010, 17:56
RE: Proste pytania
Czy opłaca się kupić używanego Xboxa 360?
26-09-2010, 18:10
Zależy w za ile i w jakim stanie.
26-09-2010, 18:22
o koniecznie jaspera z poprawioną płytą główną perforacją i bez rod'a
26-09-2010, 18:59
Kiedyś założyłem taki temat. Dlaczego znikł? Wink
26-09-2010, 21:37
Opłaca sie a za ile

Kobieta odejdzie rower NIE!
Dlatego o rower dbam bardziej niż o kobietę
26-09-2010, 22:11
(26-09-2010 18:59)Bart napisał(a):  Kiedyś założyłem taki temat. Dlaczego znikł? Wink

Nic mi o nim nie wiadomo, może śniło ci się jak go zakładałeś ;p

You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!

[Obrazek: montana_pl89.png]
27-09-2010, 15:25
Za 500 złotych z kilkoma grami. Arcade, rzecz jasna, bo na elite mnie nie stać. Jak myślicie czy za taką cenę można znaleźć używanego jaspera z kilkoma grami?
27-09-2010, 15:29
Na twoim miejscu zbierałbym na PS3,używanego w bardzo dobrym stanie możesz kupić za 800zł.O ile masz te 500zł (?)
27-09-2010, 15:51
Konsole mam dostać zamiast komórki. Cena tej konsoli z rodzicami jest już ustalona. Znaczy się około 500 złotych.
Drugi powód dlaczego chcę kupić Xboxa, to to, że mój kolega ma już X360, więc mógłbym się z nim wymieniać grami, zamiast kupować nowe.
Więc ponawiam pytanie: Czy dostanę używanego Xboxa 360 arcade Jasper z kilkoma grami za pięć stów?

PS. Realinho, gdybym miał więcej dudków to pewnie wybrałbym PS3. Nie martwiłbym się chociaż, że mi się popsuje.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości