Witaj gościu! Zapraszamy do rejestracji w TYM miejscu. Zajmie ci to tylko kilka sekund, a zyskasz pełny dostęp do forum i być może poznasz wiele ciekawych osób do dyskusji o swoim ulubionym hobby.
Reklama

Odpowiedz 
Co ostatnio kupiliście na PS2?
18-08-2016, 15:46
RE: Co ostatnio kupiliście na PS2?
Bardzo ładne zakupy Makaveli Smile ten SotC jest z polskiej dystrybucji? Mi się kiedyś udało kupić SotC i ICO z polskiej dystrybucji w stanie prawie idealnym Smile
A jeżeli chodzi o zakupy, to też ostatnio zaszalałem i kupiłem trochę rzeczy do PS2 Smile

Gry w zasadzie to na doczepkę. Każda w idealnym stanie i z polskiej dystrybucji Smile
  1. Burnout 3: Takedown
  2. Prince of Persia Trylogia
  3. Tomb Raider Legend
  4. Tomb Raider: Anniversary - już miałem wcześniej, ale to wydanie jest jak nowe, a moje wcześniejsze było trochę sfatygowane.
No ale wisienką na torcie jest samo PlayStation 2 model 75004 z datacode 5d kompletne, tj. pudełko, instrukcje, karta pamięci i pad (2 przyciski R lub L podobno się zacinają) i jeszcze oryginalną podstawkę do postawienia konsoli w pionie w pudełku Smile

Konsolę sprawdziłem i czyta bez problemów DVD-DL i CD. Udało mi się też zainstalować FMCB i podłączyć do gier udostępnionych przez SMB Smile
Konsola wygląda na mało używaną i idealnie nada się na zastępczą jak obecna przestanie działać.

Za całość dałem 300 zł

Zrobiłem zdjęcia porównawcze obu konsol 90004 i 75004: 1, 2, 3, 4. Zdziwiłem się, bo okazało się, że nowy model z wbudowanym zasilaczem jest lżejszy niż starszy bez zasilacza.

Spoiler:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 15:58
Super sprawa z konsolą.

Jak się dobrze poszuka, to można naprawdę tanio kupić. Nie muszę przypominać o swoim 77004, którego kupiłem za 130 złotych z pięcioma grami.

Co do gier - chciałbym tę trylogię PoP - bardzo fajnie wygląda. A karton do Tomb Raidera też wygląda świetnie, bez uszkodzeń.

Co do SoTC - jest to polska dystrybucja. Ico, tak jak napisałem, francuskie.

[Obrazek: senna1.png] [Obrazek: Makaveli0160.png] [Obrazek: senna%202.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-10-2016, 13:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2016 13:58 przez GRYzonie.)
Ostatnio m.in. Prince Of Persia Trilogy i Rayman 10th Anniversary Wink Uwielbiam generalnie wyszukiwać składanek gier na tę platformę.

Kanał o grach/gadżetach/konsolach: https://www.youtube.com/c/GRYzoniePolska
Patronite: https://patronite.pl/GRYzoniePolska
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-10-2016, 12:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2016 10:37 przez smash.)
Po krótkiej wycieczce po lombardach
Tony Hawk's American Wasteland niestety platynka
King Arthur: The Truth Behind the Legend
Devil May Cry

Gry dobre, ceny niestety trochę mniej, razem 44 zł

Nowy dzień, nowa wycieczka.
Tym razem same platynki:
Crash of the Titans
Crash: Tag Team Racing
Lara Croft Tomb Raider: The Angel of Darkness
SOCOM II: U.S. Navy SEALS
Max Payne 2
Killzone

Ceny jak zwykle powalające 88 zł za wsio.
Swoją drogą od niedawna lombardy grupy Loombard (te zielone) wprowadziły odgórną cenę za gry na PS2 tj. 17zł/szt, powyżej 3 sztuk 15zł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz