Witaj gościu ;) Zapraszamy do rejestracji na forum w tym miejscu, która to zajmie ci zaledwie chwilę.
Reklama

Wii Planet polskie forum o Nintendo Wii

Najważniejsze linki na forum zebrane w jednym miejscu.

Wątek zamknięty 
Instrukcja obsługi PS2?
23-03-2008, 16:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2012 18:01 przez Kratos.)
Instrukcja obsługi PS2?
Witam. Właśnie zakupiłem PS2 i prawdę powiedziawszy nie wiem jak tego używać. Instrukcja jest tyle że po angielsku a ja w tym języku nie za bardzo. Czy ktoś może jakoś mi pomóc? Może jakaś instrukcja po polsku albo link do strony pomocy? Będę wdzięczny za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2008, 12:41
RE: moja pierwsza konsola
Hmm, w PS2 każdy kabel pasuje do jednego wejścia chyba... nie da się tego podłączyć źle... Obsługa jest prosta jak konstrukcja cepa... Wkładasz płytkę, wciskasz power/reset i konsola się włącza a po chwili zaczyna się ładować gierka z płytki. Nie wiem jakie jeszcze można mieć wątpliwości. No chyba, że pytasz o net za pomocą PS2, w tym Ci nie pomogę.
26-03-2008, 12:38
Racja tak jak napisał CoTT. Nie ma w tym wielkiej filozofii. Podłączasz kable do TV oraz Pady do konsoli, które pasują tylko w jedno gniazdko, wkładasz płytkę odpalasz konsolę i powinno śmigać. To taka bardzo szybka instrukcja obsługi Wink.

Zajrzyj na forum dla webmasterów.
bloga o playstation 2 | ps3 blog.

Nie udzielam pomocy na PW, GG, maila. Masz pytania? Pytaj na forum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-03-2008, 17:29
No cóż wielkie dzięki. Gry właściwie odpalają (sprawdziłem) ale co do filmów to jeszcze muszę sprawdzić. Wielkie dzięki Big GrinBig GrinBig Grin
Wątek zamknięty