Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

God of War : Chains of Olympus - grafika.
Uwierz mi, to nie tylko rozdzielczość - są zupełnie inne tekstury twarzy, wygląda to bardzo ładnie na wyświetlaczu Vity - o ile potwierdzasz, że ta facjata Kratosa tak wygląda, jak na pokazanym prze zemnie zrzucie (w wersji oryginalnej, na PSP).

Nie wiesz może przypadkiem, czy tylko w sklepie ps store można kupować gry elektroniczne, czy są gdzieś jakieś kody rabatowe... albo nawet może poleciłbyś mi jakiś sklep z pudełkowymi edycjami?
W ogóle dziwnie ten sklep ps store funkcjonuje, bo nie wszystkie gry są w Polskiej wersji, oraz angielskiej - braków w japońskiej nie dostrzegłem, ale człowiek nie wie tak naprawdę o wszystkich tytułach, jak dobrze nie poszuka.

Szkoda, że nie można w tej grze robić zrzutów ekranu, bo bym Ci pokazał, jak na Vicie wyglądają przerywnikowe sceny.
[Obrazek: VViczpolskorr.png]
[Obrazek: licznik-17645-270881.jpg]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: God of War : Chains of Olympus - grafika. - przez FPS21311 - 18-04-2018, 10:39

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości