Witaj gościu! Zapraszamy do rejestracji w TYM miejscu. Zajmie ci to tylko kilka sekund, a zyskasz pełny dostęp do forum i być może poznasz wiele ciekawych osób do dyskusji o swoim ulubionym hobby.
Reklama

Odpowiedz 
PSP nie czyta UMD
14-03-2017, 20:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2017 20:21 przez bzzxc.)
PSP nie czyta UMD
Witam, mam problem z moim PSP właściwie od kilku lat, ale teraz postanowiłem się tym zająć i w miarę możliwości naprawić. Otóż po włożeniu UMD do czytnika, konsola od razu wywala błąd The disc could not be read. Jest też drugi, rzadszy scenariusz, czyli konsola czyta płytę przez około 2 minuty i po tym czasie wyrzuca ten sam błąd. Jest też trzecia opcja, która występuje najrzadziej, a mianowicie konsola po kilkunastu sekundach odpala płytę, ale jest mnóstwo problemów typu losowo przestaje kręcić płytą, przez co gra wczytuje się bardzo długo, lub przestaje grać muzyka. Grę udaje mi się uruchomić naprawdę raz na kilka tygodni. Po przełączeniu switcha wykrywającego zamknięcie klapki i wciśnięciu czujnika obecności UMD w napędzie laser zaczyna ruszać się na boki po szynach i świecić, więc całkiem martwy nie jest. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 20:50
RE: PSP nie czyta UMD
Nie taniej i szybciej przerobić konsole i grać z karty pamięci?

Jeśli pędzisz z prędkością 299 km/h, to co widzisz przed sobą jest już historią...

Król jest tylko jeden...

[Obrazek: PS2.jpg]
14-03-2017, 22:03
Konsola jest przerobiona, po prostu chciałem skończyć z piractwem.

15-03-2017, 22:30
Ok. Ale mi bardziej chodzi o to, że oryginał można mieć a grać na kopii.

Jeśli pędzisz z prędkością 299 km/h, to co widzisz przed sobą jest już historią...

Król jest tylko jeden...

[Obrazek: PS2.jpg]
15-03-2017, 22:34
Tak robię z niektórymi tytułami, ale mam tylko 4GB na karcie i o wiele wygodniejsze byłyby płytki, niż usuwanie i kopiowanie obrazów co chwilę

26-03-2017, 01:13
Można zakupić w takim wypadku kartę pamięci o większej pojemności. Nawet 32GB dzisiaj to nie jest duży wydatek na Allegro (mówimy o karcie noname), a dzięki temu masz pewność, że miejsca tak szybko na obrazy nie zabraknie Smile

[Obrazek: YU6rXCy.png]

Posiadane konsole

PlayStation One SCPH-102 z Modchipem
PlayStation SCPH-9002 z Modchipem
PlayStation 2 SCPH-75004 z ModBo Chip
PlayStation Portable E1000 (CFW 6.60 PRO C)
PlayStation 3 CECH-2003B (REBUG 4.81 CEX COBRA 7.5)

Aktualnie ogrywane:
God of War II HD
NBA 2K17

06-05-2017, 17:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2017 17:09 przez maslibo.)
(26-03-2017 01:13)Yohokaru napisał(a):  Można zakupić w takim wypadku kartę pamięci o większej pojemności. Nawet 32GB dzisiaj to nie jest duży wydatek na Allegro (mówimy o karcie noname), a dzięki temu masz pewność, że miejsca tak szybko na obrazy nie zabraknie Smile

Kupisz karte no name, a tu, pyk realna pamięc, 4-7gb Tongue
Lepiej kupić karte micro sd 16gb (po 20-35 zł na olx) + adapter z micro sd na ms pro duo 5-8 zł i działa wyśmienicie ;p

//Edit... znowu nie zauważyłem że to 2 msc temu było.......
Odpowiedz