Witaj gościu! Zapraszamy do rejestracji w TYM miejscu. Zajmie ci to tylko kilka sekund, a zyskasz pełny dostęp do forum i być może poznasz wiele ciekawych osób do dyskusji o swoim ulubionym hobby.
Reklama

Odpowiedz 
Turniej The Last of Us w ramach Polskiej Ligi PlayStation Plus - luty 2016
28-01-2016, 09:59
Turniej The Last of Us w ramach Polskiej Ligi PlayStation Plus - luty 2016
Ostatnio kilka osób zakupiło/grało/gra w TLoU, więc może wspólnie jako drużyna PlayStation Forum zdecydowalibyśmy się na udział w organizowanym w lutym turnieju?

Ja wstępnie jestem chętny. Smile Zespoły są 4 osobowe, więc pozostałe 3 osoby musiałyby się zdecydować.
Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie abonamentu PS+, bycie pełnoletnim i posiadanie TLoU.

Terminy:
1 runda turnieju - 10.02.2016 godz. 20:00
2 runda turnieju - 14.02.2016 godz. 20:00
3 runda turnieju - 17.02.2016 godz. 20:00
Półfinały - 21.02.2016 godz. 20:00
Finał - 24.02.2016 godz. 20:00

Nagrody:
1 miejsce: 4x DualShock 4, stacja ładowania DualShock 4, douszny stereofoniczny zestaw słuchawkowy do PS4, subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące
2 miejsce: 4x DualShock 4, doładowanie do konta PS Store na 100 złotych, subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące
3 miejsce: 4x DualShock 4, subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące

Oficjalna strona turnieju.
Informacja na stronie Polskiej Ligi PlayStation Plus.
Informacja na PSSite.com
Regulamin w PDF.

Ktoś byłby chętny?

Spoiler:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2016, 11:18
RE: Turniej The Last of Us w ramach Polskiej Ligi PlayStation Plus - luty 2016
Mógłbym zagrać. Plusa na miesiąc czy trzy sobie aktywuje. Jestem jednak pewnie słaby jak barszcz, nie grałem jeszcze online, dopiero pierwszy raz przechodze kampanię.
28-01-2016, 16:27
Ja grałem dawno na PS3, a na PS4 nie mam odblokowanych wszystkich punktów do wykorzystania na bronie i umiejętności, więc będzie trochę kiepsko. Chociaż w regulaminie jest zabronione używanie broni, które wymiatają, więc może nie być tak źle... Smile
A jak się znajdzie reszta chętnych, to trzeba byłoby trochę ze sobą pograć, żeby się zgrać, no i poznać mapy i tryby gry.
Jeżeli do załóżmy 1 lutego nie uzbiera się komplet chętnych, to nie ma co myśleć o turnieju. Potem trzeba byłoby codziennie kilka meczy razem zagrać...

Spoiler:
28-01-2016, 16:38
Nie mam nic przeciwko. A jeśli nie liga, to chętnie pogram z Tobą rekreacyjnie.
28-01-2016, 20:14
Ja co prawda do turnieju się nie piszę gdyż od 13lutego będę przebywał poza domem bez dostępu do ps4 ale tak pograć w multi jestm chętny Wink

Tapatalk - SGS5 - CM13
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości