Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Problem z łączeniem ze znajomym (FIFA16) i ten sam dostawca internetu
#1
Podobnie jak to miało miejsce w FIFA 15, również w tej edycji mam problem z połączeniem z kumplem zarówno w trybie FUT jak i meczów towarzyskich online. Sezony współpracy działają o dziwo. Za każdym razem gdy on zaprasza mnie lub ja jego do meczu wyskakuje komunikat: "Przeciwnik opuścił mecz" lub "Połączenie z przeciwnikiem zostało przerwane". Dodam, że z innymi graczami w trybie FUT lub nawet znajomymi z listy nie mam takich problemów. Oboje mamy na konsoli PS4 typ połączenia NAT 2. Zresztą kiedyś próba podłączenia się do imprezy również nam się nie powiodła. Udało nam się jednak kiedyś zagrać kilka spotkań, ale później nie było to już możliwe. W FIFIE 16 problem nadal występuje :/
Póki co mam internet radiowy, on ma światłowód, ale czy ma to znaczenie? Czy ma znaczenie faktycznie to, że mamy internet tego samego lokalnego dostawcy?

Przekierowanie portów w routerze u mnie sprawy nie rozwiązało, u niego te porty przekierować ciężko bo ma jakieś chińskie gówno, jeśli jednak u mnie porty są otwarte a u niego nie to może być przyczyną? Porty mam przekierowane na adres konsoli; czy w związku z tym mogę mieć wyłączone DHCP i upnp? Pytanie do informatyków: czy prośba do dostawcy internetu o przyznanie zewnętrznego IP by coś dało? Czy mogę mieć zewnętrzne IP, a jeśli kolega nie to to powoduje problem? Czy to, że mamy tego samego dostawcę, a więc podobną pulę adresów IP może w jakiś sposób wpływać na to? Mieszkamy w dwóch różnych pobliskich miejscowościach. Podejrzewam, że inni gracze z którymi gram, lub znajomi raczej na pewno mają innego dostawcę. Ktoś coś? Byłbym wdzięczny za ewentualną pomoc lub wskazówki gdzie szukać, bo jednak grać z dobrym znajomym to zawsze coś innego..
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z połączeniem Internetu rafalori 1 1686 16-01-2017, 20:48
Ostatni post: Spaidi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości