Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Another World 20th Anniversary Edition
#1
Jakiś czas temu kupiłem grę w wyprzedaży i niedawno ją uruchomiłem. Dzisiaj udało mi się ją skończyć. Smile
Gra jest platformówką i zawsze kojarzyła mi się z latami młodości, kiedy ją uruchomiłem na PC'ie, ale nigdy nie przeszedłem. Teraz mi się udało i nawet zdobyłem 100% w grze. Tylko z 1 trofeum musiałem spojrzeć do poradnika, bo sam bym na to rozwiązanie nie wpadł. Resztę trofeów ogarnąłem sam.
Gra daje nam wybór gry z poprawioną grafiką i dźwiękiem lub w pierwotnej wersji. Ja wybrałem nową wersję i faktycznie jest lepiej... Smile Zawsze możemy się przełączyć między wersjami wciskając .
Niestety sama rozgrywka nie była już tak przyjemna, bo archaizmy z dawnych lat dawały znać o sobie. Zdarzało mi się powtarzać znaczny fragment gry, bo w ostatnim etapie przed punktem kontrolnym ginąłem z błahego powodu.
Sumarycznie gra mi się podobała i tym co mają możliwość zagrania polecam zapoznać się z tym tytułem...
Grę kupiłem w wersji cyfrowej i mogę grać w wersję na PS3, PS4 i PSV. Wybrałem tę ostatnią wersję, bo konsola do tej gry nadaje się idealnie... Smile
Zresztą gra posiada funkcję cross-save, czyli możemy wgrać zapis stanu gry do "chmury" i na innej konsoli go pobrać i grać dalej... sprawdziłem pomiędzy PSV i PS4 i działało... Smile
[Obrazek: 9458.png][Obrazek: piotros_org.png]
3DS FC: 2724-0392-0522
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości