Witaj gościu! Zapraszamy do rejestracji w TYM miejscu. Zajmie ci to tylko kilka sekund, a zyskasz pełny dostęp do forum i być może poznasz wiele ciekawych osób do dyskusji o swoim ulubionym hobby.
Reklama

Odpowiedz 
Czy warto jeszcze kupić PS3?
02-05-2015, 23:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2015 23:52 przez ynko.)
RE: Czy warto jeszcze kupić PS3?
Hej, warto zostać przy PS3, czy ją kupić - jak macie taką możliwość, u mnie był plan, aby zebrać pieniążki i kupić sobie PS4, ale jakoś nie bardzo ogarniam się w tym temacie, PS4 ma podobno lepszą grafikę i inne bajery, ale dla mnie grafika nie jest aż takim strasznym problemem, więc ostatecznie zostaję przy trójce, mam ją bardzo długo i przyzwyczajenie też robi swoje Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 11:29
Warto kupić, wyszło tyle dobrych gier na PS3, nawet jak wspomniano warto obecnie też kupić PS2, gdy PS4 " nie grzeje i nie mrozi" grami, którymi na konsolę zostały wydane. Sam mam PS3, taki The Last of Us, zawsze ma serwery po max graczy, już o FIFIE 15 nie wspominając, gdy gram, to w sezonach online gra ponad 6 tysięcy ludzi, i po kilku sekundach mamy przeciwnika.

[Obrazek: sol_der-123.png]
03-05-2015, 13:29
Według mnie to zależy od preferencji. Jeśli ktoś chce ograć najlepsze gry poprzedniej generacji i przymknie oko na to, że grafika w porównaniu z najnowszymi grami na PS4/PC w większości gier nie robi większego wrażenia, to będzie to super zakup. Jeśli ktoś chce być na bieżąco z najnowszymi hitami, to zdecydowanie lepiej kupić PS4, bo coraz mniej powstaje portów gier z PS4 na PS3...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2015, 11:58
Ja z ta grafika bym aż tak nie przesadzal, bo zdarzają się gry które odpalam na ps3 i lepiej wyglądają od innej gry na ps4( podobny gatunek AAA )
Ja wciąż o wiele więcej gram na ps3, nie mogę się od niej odwrócić. Na ps4 gram o wiele rzadziej, co kto woli

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: spaidi1987.png]
13-08-2015, 13:07
Mimo wszystko w stare technologie nie ma się co pchać. Czas szybko leci, kolejni producenci przestają wydawać gry na PS3. Ja kilka miesięcy po premierze przeszedłem na PS4.
13-08-2015, 14:53
Czy warto jeszcze kupić PS3?
Ale gier na PS3 jest bezliku a na dodatek ich ceny mocno kusza

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

13-08-2015, 15:09
Jeżeli ktoś miał PS3 od dłuższego czasu, to raczej w większość tytułów, które go interesowały już zagrał. Jeżeli jednak to jest pierwsza konsola, to jak najbardziej masz rację.
13-08-2015, 17:48
Ja mam sporo czasu konsole i jeszcze w wiele tytulow nie gralem, a biblioteke mam spora. Bardziej brak czasu.
Aktualnie mam target, przechodze po kolei jedna gre, na jedna konsole.

08-11-2015, 16:53
Nie wiedziałem, gdzie to mam napisać, ale wypadło na to, że lepiej w tym temacie.
Dziś w Kaliszu w TESCO widziałem konsole PS3 Slim 320GB z grą Call of Duty Black Ops cena za ten zestaw była 1149,99zł
Według mnie za drogo. Z tego co widziałem to karton był w dwóch miejsca trochę zniszczony. Widocznie, to jakiś leżak magazynowy.

PlayStation 2 Slim SCPH-77004, MC 8MB FMCB 1.8b, 1xDS2
08-11-2015, 18:26
Jest to wersja 320 gb, więc to jest zwykła slimka. Celuje, że model cech-2504 czyli najlepsza. Dodatkowo jest z COD-em Black ops, który wyszedł w 2010 czyli soft powinien być raczej poniżej 3.55, czyli za darmo bez problemów będziesz mógł wgrać cfw, jeśli ci będzie zależało grać na piratach.
Odpowiedz