Witaj gościu! Zapraszamy do rejestracji w TYM miejscu. Zajmie ci to tylko kilka sekund, a zyskasz pełny dostęp do forum i być może poznasz wiele ciekawych osób do dyskusji o swoim ulubionym hobby.
Reklama

Wii Planet polskie forum o Nintendo Wii
Odpowiedz 
Co ostatnio kupiłeś na PS3?
23-03-2017, 13:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2017 14:16 przez piotros.)
RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3?
--- 2017-03-23, 13:43 ---
Dobra, brak tematu ogólnego o zakupach, to wrzucę ostatnie zakupy na konsole PS tutaj, nie będę nabijał sobie postów w kilku działach Smile

Ostatnie zakupy cyfrowe:
  • Final Fantasy VII PS1
  • Final Fantasy VIII PS1
  • Final Fantasy IX PS1
  • Final Fantasy X/X-2 HD PS4 i PSV
  • Killzone Liberation PSP/PSV
  • Zwierzaki PSV
  • God of War Collection PS3 i PSV (cross-buy)
  • God of War Collection 2 PS3
  • The Ratchet & Clank Trilogy PS3 i PSV (cross-buy)
  • Ratchet & Clank PS4
FF 7-9 kupione w celu ogrania na PSV, bo na PS1 w wersję pudełkową mi się nie chce. Możliwość pauzy w dowolnym momencie na PSV wygrywa Smile
GoW do ogrania w wolnej chwili na PSV, a gry z PSP do ogrania na PS3 w 3D Smile
Ratchet trylogia do ogrania na PS3 w 3D Smile lub na PSV

Pudełka:
Until Dawn PS4, chociaż jakbym chwilę poczekał, to pewnie kupiłbym teraz cyfrowo za 60% ceny pudełka Sad

Ogólnie stwierdzam, że na obecną generację konsol nie opłaca się kupować pudełek, bo poza płytką i pudełkiem nic więcej się nie dostaje. Dodatkowo i tak prawie zawsze trzeba ściągać poprawkę, żeby móc zagrać.
W przypadku PS3, to w sumie cyfra też ma zaletę w postaci cross-buy (PS3-PSV) Smile Kupując jedną wersję, drugą dostaję gratis Smile Tak miałem teraz z GoW i Ratchet, a wcześniej z trylogiami Sly i Jak, które były w PS+ Smile

--- EDIT ---
Zapomniałem o najważniejszych zakupach na PS3 Smile

Udało mi się okazyjnie kupić w pudełkach trylogię Final Fantasy XIII, z czego XIII-2 w limitowanej edycji kolekcjonerskiej Smile Szkoda, że takie wersje pudełek odeszły już do lamusa Sad Nawet obecne wydania w steelbookach na PS4 nie mogą się porównywać do zwykłych wydań gier na PS3 Sad

Spoiler:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2017, 16:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2017 16:32 przez PaultheGreat.)
Do wakacji jeszcze trochę czasu i pracy zostało, ale mimo wszystko przygotowałem się już na ten moment. Przynajmniej na płaszczyźnie gier wideo.

Spoiler:

Ogólnie ostatnio zakupiłem siedem tytułów na PS3. Nie szczędziłem grosza, ponieważ bardzo chciałem nadrobić ogrywanie szpili z pierwszej półki. Udało mi się kupić: The Last of Us, Uncharted 3: Drake's Deception, Tomb Raider, Heavy Rain, Grand Theft Auto V, Viking: Battle for Asgard oraz, do ogrywania w chwilach, gdy nie ma szpili z pierwszej półki, FIFA 15.

[Obrazek: PaultheGreatPL.png]
Za post dziękują piotros
03-06-2017, 07:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2017 07:14 przez Kraszu.)
No ładnie Paul pojechałeś. Uncharted 3 i Tomb Raider już posiadam w wersjach pudełkowych na PS4 i to również i dla mnie priorytety do zaliczenia.

TLoU już ukończone (w przypadku tego tytułu przygotuj się na wspaniałą historię fabularną). Z Twojego zestawu jak najbardziej przytuliłbym jeszcze GTA 5 i Heavy Rain - na całe szczęście te gry również mogę ograć na swojej konsoli. Generalnie zakupy pierwsza klasa. Obyś dał radę to wszystko ograć.

[Obrazek: Kraszuuu.png]
08-06-2017, 12:03
Na cex kupilem za 10zl(+5zl przesylka) Harry Potter: Insygnia Śmierci cz 1
Chyba dobry deal Smile

[Obrazek: spaidi1987.png]
24-08-2017, 18:40
Ostatnio kupiłem Red Dead Redemption za 45 zł w sklepie z używanymi grami. Do kupna była też gra GTA V w steel boxie za 70 zł, lecz nie kupiłem, ponieważ resztę pieniędzy miałem wtedy przeznaczone na ważniejsze priorytety. Lecz jednak z zakupu jestem zadowolony.

[Obrazek: sol_der-123.png]
26-09-2017, 18:49
Ostatnio uzupełniliśmy swoją kolekcję HD Collection na PS3 o Silen Hilla, Splinter Cella oraz Hitmana Wink

Kanał o grach/gadżetach/konsolach: https://www.youtube.com/c/GRYzoniePolska
Patronite: https://patronite.pl/GRYzoniePolska
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości