Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Najtrudniejsza gra
GT4 oraz MOH:Vanguard. Nie wyrabiam z misją z ukrytymi snajperami. Gdy już się napocne, i "zdejmę" ich wszystkich, pozostaje obrona budynku, przetrwanie kilku fal oraz wysadzenie czołgów. Nienawidze tej misji, przez nią zniechęciłem się do MOH.

Ale w Split-Screena sobie pykne Wink
Odpowiedz
Aktualnie męczę CoD'a i nie przyzwyczajony jestem do systemu walki (prawa gałka - celownik) no iii.. ta gra wydaje mi się trudna Big Grin
Odpowiedz
(07-03-2010, 20:04)Vince napisał(a): Aktualnie męczę CoD'a

Może byś napisał jaką część? Bo jedynki to na PS2 nie ma.
TV LCD Samsung 32" LE32A330; PlayStation 2 SCPH 79004; 2x DualShock 2; Sony 8MB Memory Card; Blue Light Stand; Redeemer SPEED LINK; 12 oryginalnych gier

TOP USER 2009

Pomogłem?
KLIKNIJ
Odpowiedz
E chciałem skrócić Tongue World at War Final Fronts : CoDWaWFF Tongue
Odpowiedz
Ze wszystkich gier jakie dotąd grałem na swoją konsolę, najbardziej wymagający był "Goldeneye Rogue Agent". Pierwsze poziomy w Fortcie Nox to wprawka przed kolejnymi już dużo bardziej extremalnymi etapami... W ostatniej misji złotoki musi zmierzyć się z gwardią Aurica Goldfingera... na otwartej arenie strzelają do nas z niebieskich pocisków, które jednym celnym strzałem powalają naszego bohatera... Kto grał ten wie, kto nie? niech zagra bowiem po przejściu wszystkich przygód JB007 mogę z całą stanowczością stwierdzić iż obok "Quantum of Solace" to najtrudniejszy Bond na PS2. Czy najlepszy? To już zainteresowanych odsyłam do tematu i swobodnej dyskusji -> http://www.ps2forum.pl/ogolnie-o-grach/b...-5216.html

Pozycja nie tylko dla fanów Agenta ale także wymagających graczy. Wink
Odpowiedz
DMC3...na normalu wystarczy kilka ciosów najsłabszych przeciwników by zginąć. Black...nawet easy potrafi być trudny.
Sygnatury nie ma bo wywoływała negatywne emocje:)
Odpowiedz
Najtrudniejsze gry jakie przyszło mi zagrać na PS2,o ile się nie mylę były to Mortal Kombat Deception oraz GTA Vice City Stories.w Mortalu zdobyłem prawie wszystko lecz zabrakło mi dwóch postaci,do dziś pewnie bym ich nie znalazł,męczyłem się niemiłosiernie i nie znalazłem.Jeżeli chodzi o GTA,nie mogłem przejśc misji,trzeba było przewieść Ojca pewnego Kubańskiego mafiozy,lecz nadjeżdżali jego przeciwnicy,i gdy usłyszał strzał umierał,jak dla mnie hardkor,próbowałem,próbowałem i nie wychodziło.Możliwe że znalazłbym więcej tytułów,lecz te wpadły mi jako pierwsze do głowy.
Odpowiedz
"Według mnie RE4 trudne"
Jeśli ma się technikę to gra potrafi być czasami bardzo prosta.

Jak dla mnie DMC3 to imho najtrudniejsza gra akcji na PS2, nawet na Yellow jest spoko trudno. Jak ktoś napisał, to wystarczy kilka ciosów, a ja byłem po DMC4, najprostszej części.

FPSy są spoko, nietrudne.

Korzystając z okazji wspomnę o chyba najtrudniejszej grze: Ninja Gaiden - gra karci za najmniejszy błąd już w pierwszych poziomach, a po 20 minutach gry spotykamy pierwszego bossa i prawdopodobnie taktyka większości graczy, to odbijanie się od ściany i atak :] Gra jest BARDZO BARDZO BARDZO TRUDNA. I nie jest to bynajmniej spowodowane błędami samej gry, tylko błędami gracza, bądź zbyt wolnej reakcji. Tak tak wiem, że to na XBoxa :]
[Obrazek: ekrms3.gif]
Odpowiedz
Zdecydowanie DMC3 jest trudny. Sam przemordowałem wiele wieczorów.
Odpowiedz
Na ps2 dla mnie trudny był Resident Evil 4 trochę tam trzeba było pokonbinować,żeby rozwiązać niektóre zagadki i bez por5adnika nie dawałem sobie rady Smile
"Seks z żywymi ludźmi nie jest zbyt dobry, bo zawsze mogą wstać i sobie pójść." -J.D

"Kiedy widzę piękną dziewczynę , myślę o dwóch rzeczach. Pierwsza myśl: być miłym , Druga myśl: "Ciekawe, jak jej głowa wyglądałaby nabita na kij" - E.G
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości