Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Najtrudniejsza gra
Tak grand turismo 4 jest dla mnie najtrudniejsza nie mam 100% ani wszystkich licencji męcze to od kąd mam ps2 to byla pierwsza moja gra na ps2 i czuje do niej sentyment.
Odpowiedz
Dla mnie jak na razie GT4 ;] te wszystkie licencje zaliczyć na złoto.. do tego każdy wyścig w grze wygrać Big Grin hardcore, ale za to lubię tą grę Big Grin
Odpowiedz
dla mnie god2 na titanie reszta to tylko trza sie pomeczyc
Odpowiedz
To zdaj dmc3 na dmd nie używając holy waterów i innych itemków dodających życie czy pasek demona... do tego najlepiej vergilem, starając się chociaż o rank A, wtedy będziesz mógł mówic która gra jest dla ciebie trudna Tongue.
Odpowiedz
Na PS'ie chyba to było, tak jak inni już powiedzieli, Gran Turismo 4, jednak brat zabrał ją do Anglii i nie przeszedłem całej ale już mało brakowało, na prawdę trzeba się było pomęczyć.A trochę mniej trudna jest seria Syphon Filter, np. The Omega Strain, lub Dark Mirror (czy jakoś tak xD)
Pozdrawiam
Moje CuDO: Ps2 Slim SCPH-70004 Memory card Sony 8Mb, Parę oryginalnych gierek , cała półka, albo i więcej piratów xD
Odpowiedz
Jak reszta Gran Turismo 4 Smile Zdobywanie licencji mnie czasem tak zdenerwowało że z tydzień nie grałem xD
A oprócz tego to Black na ostatnim poziomie w trybie Black Ops to była miazga...
Webmasterzy.org
Odpowiedz
a ja przeszedłem gran turismo 4 na 100% i to było dla mnie trudne
Odpowiedz
The Sniper 2. 10 misja tam to po prostu jakieś durne wymysły twórców, może mieli wizje ponarkotykowe jak ją robili...
TV LCD Samsung 32" LE32A330; PlayStation 2 SCPH 79004; 2x DualShock 2; Sony 8MB Memory Card; Blue Light Stand; Redeemer SPEED LINK; 12 oryginalnych gier

TOP USER 2009

Pomogłem?
KLIKNIJ
Odpowiedz
B3 jest dla mnie narazie najtrudniejszy - zdac gp z formułką na złoto to duży wyczyn
ostatni login - 10 kwiecień 2010r. 10:50[/i]
Odpowiedz
Hitman praktycznie każda cześć jest dosyć trudna.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości