Witaj gościu! Zapraszamy do rejestracji w TYM miejscu. Zajmie ci to tylko kilka sekund, a zyskasz pełny dostęp do forum i być może poznasz wiele ciekawych osób do dyskusji o swoim ulubionym hobby.
Reklama

Odpowiedz 
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3?
09-02-2013, 00:28
RE: Dylematy co do gier
Jeśli chodzi o singla, z tych gier polecam Prince of Persia: The Forgotten Sands.
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2013, 18:16
Witajcie, czy opłacało się sprzedać GTA EFLC które zakupiłem za 90 zł... przeszedłem i mi się znudziło za 60zł?
Mam zamiar dołożyć 15 zł i kupuć nowe Uncharted 2 w Neonecie za 75zł... Podobno to wyśmienita gra, nawet niektórzy mówią, że lepsza od 3 ;d
Oglądam właśnie recenzję i po prostu beczę, że dziś nie mg kupić bo zamknięte.. ale jutro będę mógł. Napiszcie czy gra warta polecenia i wydania 75zł.

[Obrazek: 1104259.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-05-2013, 08:07
(30-05-2013 18:16)VortaL napisał(a):  [..]Mam zamiar dołożyć 15 zł i kupuć nowe Uncharted 2 w Neonecie za 75zł... Podobno to wyśmienita gra, nawet niektórzy mówią, że lepsza od 3 ;d
Oglądam właśnie recenzję i po prostu beczę, że dziś nie mg kupić bo zamknięte.. ale jutro będę mógł. Napiszcie czy gra warta polecenia i wydania 75zł.

Jak się nie możesz doczekać, to ściągnij sobie demo z PS Store jest za darmo... Smile Tak samo jak demo do Uncharted 1... Smile
Odnośnie ceny, to nie wiem czy taniej na Allegro nie znajdziesz tej gry.

Spoiler:
31-05-2013, 08:28
Gra warta jak najbardziej swojej ceny. Ale jak pograsz to zachorujesz na dwie pozostałe części Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-06-2013, 20:59
Zakupiłem za 100 zł AC III, przeszedłem już wątek główny i robię 100 %, mam coś koło 61 %. Gra genialna.

13-06-2013, 21:14
Haha powodzenia, też robiłem 100% wprawdzie udało mi się tego dokonać ale satysfakcji w ogóle nie odczułem. Po prostu mechanika gry tak to utrudniała, że gdzieś w połowie myślałem, że zwątpię. Praktycznie całe ferie grałem i ganiałem za głupimi piórkami jak debil. :/

[Obrazek: HeH3rpL.png]
[Obrazek: 2i93v49.jpg]
14-06-2013, 10:33
Owszem czasami jest ciężko ale fajny bajer.

27-06-2013, 19:36
Killzone 3 czy Resistance 3
Witam,otóż mam dylemat, którą grę wybrać. Obydwie są w moim zakresie finansowym, około 40 zł. Szukam gry, która będzie lepsza na move'a, która ma dłuższą/lepszą kampanie itd. Big Grin. Z góry dzięki Smile.
28-06-2013, 00:13
Mam dylemat bo myślę czy wziąć Call of Duty Black Ops2 czy BF3? (BF3 miałem na Xboxie i nie wiem czy jest sens brania znowu) albo jakąś inną grę tego typu?
28-06-2013, 08:42
Miałem podobny problem i wybrałem ... Medal of Honor Smile

Ale jeżeli miałeś BF3 na Xie to faktycznie wybieraj coś innego tytułów jest sporo a wybór zależy od tego co już ograłeś Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości