Witaj gościu! Zapraszamy do rejestracji w TYM miejscu. Zajmie ci to tylko kilka sekund, a zyskasz pełny dostęp do forum i być może poznasz wiele ciekawych osób do dyskusji o swoim ulubionym hobby.
Reklama

Ankieta: Którą z lig piłkarskich uważasz za najlepszą?
angielską
hiszpańską
niemiecką
włoską
francuską
szkocką
brazylijską
portugalską
polską
inną (napiszę w poście)
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
Najlepsza liga piłkarska
03-05-2011, 21:34
RE: Najlepsza liga piłkarska
Zagłosowałem na Angielską ekstraklasę, dlaczego? po prostu, poziom tych rozgrywek jest według mnie najwyższy, mało tam symulantów, da się normalnie obejrzeć mecz na bardzo wysokim poziomie.

Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2011, 09:29
Ja jestem wielkim kibicem Bayernu Monachium i ogólnie interesuje się Bundesligą, którą uważam za najlepszą Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-08-2014, 16:57
W tej chwili zmieniłem swój typ, ze względu na to, co się działo w ubiegłbym sezonie, detronizacja europy - Hiszpanie, którzy w pucharach miażdżyli wszystkich, 2 zespoły z tego kraju w finale Ligi Mistrzów, Sevilla zatriumfowała w Lidze europejskiej. Sam fakt, że najlepsi zawodnicy Premier League opuszczają tą ligę na rzecz Hiszpańskiej. W Hiszpanii jest wielka przepaść finansowa między najlepszymi klubami a resztą, czego w Premier League nie ma, gdyż liga jest lepiej zarządzana. Mimo wszystko, uważam, że w Hiszpańskich klubach na tą chwilę są lepsi zawodnicy, grający futbol techniczny z polotem, a wyspy to przede wszystkim dyscyplina taktyczna, siła. Do czego zmierzam, a więc, uważam, że najbardziej profesjonalną, najbardziej wyrównaną jest Angielska Premier League, aczkolwiek w tej chwili Hiszpanie są na topie, co potwierdzili w ubiegłym sezonie. Zobaczmy, kto w tym sezonie zdominuje europejskie boiska, także tylko czekać.
18-08-2014, 20:55
Kiedyś bardzo lubiłem oglądać piłkę, dziś już raczej nie. Zawsze odnosiłem wrażenie, że Hiszpanie, jak również Włosi grali futbol bardzo finezyjny, jak to Real napisał "z polotem" i bardzo przyjemnie się oglądało mecze tych lig. Natomiast na Wyspach i w Niemczech grali futbol bardziej konsekwentny i skuteczny. Po komentarzy Realinho widzę, że przynajmniej w Hiszpanii i Anglii niewiele się zmieniło. Swego czasu najbardziej lubiłem oglądać ligę angielską. Moim ulubieńcem był FC Liverpool, ale to stare czasy były jak jeszcze kapitanem był Gerard, a w bramce stał Dudek. Dziś może nie odnoszą już takich sukcesów, ale i tak zapamiętam ich jako zespół, który zaprezentował mi najbardziej emocjonujący finał Ligi Mistrzów jaki widziałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz