PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jak szybko zarobic? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Jak szybko zarobic? (/thread-jak-szybko-zarobic)

Strony: 1 2 3


Jak szybko zarobic? - xXFernIXx - 25-01-2011

To nie przedłużając wstępu już mówię o co się rozchodzi...
No więc mam do kupienia kompa (istna torpeda) za 250ZŁ!!!!!!
no a problem w ty że nie mam ani groszaBig Grin no i potrzebuje tych 250zł praktycznie na wczoraj więc moje pytanie brzmi:
Jak w szybki sposób zarobić 250zł (lub więcej) w miarę legalnieBig Grin chociaż jestem na tyle zdesperowany iż śmię przypuszczać,że byłbym wstanie obrabować bank Big Grin (to był żart oczywiścieBig Grin)
Szukałem w necie ale sami wiecie jakieś kursy, bzdety i tak dalej... aha i nie proponujcie mi mycia auta sąsiada czy wyniesienie śmieci sąsiadce bo próbowałem i na 3 miechy zarobiłem 30złSad
Na koniec dodam że w czerwcu będę miał 15 lat więc jeśli chodzi o roznoszenie ulotek to też nie bardzoSad


RE: Jak szybko zarobic? - Piterixos - 25-01-2011

Qurde ale powiedz jakiego sposobu zdobycia pieniędzy oczekujesz? Swoją drogą to roznoszenie ulotek chyba nie jest złym pomysłem. No bo chyba i wiek jest ok i 250 zł jakoś byś zarobił (no ale nie w jeden dzień) Bo powiedz szczeże co innego w tym wieku mógłbyś robić? Ewentualnie mogłbyś zostać...pomocnikiem w jakimś sklepie. Wydaje mi się że mając 15 lat możesz na takie coś liczyć. Albo po prostu coś sprzedaj. Albo załóż tę stronę internetową i bierz kasę za zamieszczone tam reklamyTongue


RE: Jak szybko zarobic? - anemek - 25-01-2011

jak pieniądze potrzebne są Ci na wczoraj, to polecam sprzedać niepotrzebny rzeczy z domu.. jakieś gry, książki, elektronika etc. zawsze wpadnie parę groszy, a jeżeli nie wystarczy to jedynym wyjściem jest pożyczka od kogoś z rodziny lub znajomych..


RE: Jak szybko zarobic? - Piterixos - 25-01-2011

Albo proponuję jeszcze w szkole (jak masz ferie to w obcej szkole) terroryzować i wymuszać pieniądze od małych dzieciTongue

U mnie w szkole swoją drogą grupa 3 chłopaków chodziła po szkole i od każdego żebrała kasę,...i uzbierali dychę w jeden dzieńSmile

@anemek mi się wydaje że skoro pyta się jak szybko zarobić to już raczej pożyczył od kogo mógł:/


RE: Jak szybko zarobic? - Femto - 25-01-2011

Idź do komisu i opchnij coś, chyba najszybsze rozwiązanie. A co to za torpeda jak tak tanio ;p? Mógłbyś podać specyfikcje?


RE: Jak szybko zarobic? - xXFernIXx - 26-01-2011

procesor E8500
grafika radeon 4870x2 chociaż chyba dokupie g force
ram A-Data Viesta Extreme 1066MHz 2x2GB
płyta Asus P5E
zasilacz OCZ Stealth 600W

wiec za 250zł dałbym sie za niego posiekacBig Grin

A wrcając do temtu... może jakis szybki i łatwy sposób na zarobienie w necie ???(oprócz swojej stronki www bo jeszcze pisze)


RE: Jak szybko zarobic? - Bart - 26-01-2011

Kupisz ten komputer?

Bo jak nie, to dawaj namiary na gościa Big Grin


RE: Jak szybko zarobic? - Femto - 26-01-2011

Mój brat też kupuje kompa za 250zł-300zł od jakiegoś gościa:
Grafa: Radeon 4350HD 1GB
2GB Ram Potriot
Procek: Intel Pentium 4 3,0ghz model 630
Płyta: ASUS P5uPL

Co prawda nie jest to taki kombajn jak ja mam ale do jakiś troche starszych gierek się opłaca, zwłaszcza za taką cenę Smile Może już w sobote albo niedziele będe go miał Big Grin Co do zarobienia w necie to wątpie żeby w szybkim czasie tyle zarobić, chyba że grać w jakieś gry na np. BetClick'u czy coś Tongue


RE: Jak szybko zarobic? - anemek - 26-01-2011

zawal kilka nocek przy tibii lub tego typu grach i sprzedaj konto na allegro..


RE: Jak szybko zarobic? - xXFernIXx - 26-01-2011

w sumie nie głupi pomysł ale ja i tibia to dwie różne sprawy... grałem kiedyś w MU Online i 4Story ale tam niestety nie można sprzedawac kont Sad