PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co TERAZ gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: W co TERAZ gracie na PS2? (/thread-w-co-teraz-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: W co TERAZ gracie ? - Krochy - 08-07-2009

Devil May Cry 3 - Vergil jest niesamowity, zadaje większy dmg od dantego, ale walczy mniej stylowo. Trudno nim pkt. stylu nabić. Tongue


RE: W co TERAZ gracie ? - TiM - 03-08-2009

Dzisiaj zakupiłem Black'a po bardzo promocyjnej cenie (30.05 zł - nówka w sklepie). Dosyć trudno mi się gra, ale to mój pierwszy raz grania w szczelankę na gamepad'zie. Za to jaka radość jak powolutku coraz dalej przechodzi się po terenie. Niestety, nie widzę tutaj tej ''świetnej'' grafiki, ale to może wina standardowego kabla do przesyłania obrazu.


RE: W co TERAZ gracie ? - Flanger - 04-08-2009

Grafika w blacku na ps2 jeszcze przeze mnie nie obczajona mimo ze plytka ma juz kilka dni, do tad gralem na xboxie i tam grafa byla wyczepista.. Black Rox xD

Ja teraz pogrywam w kilka tytułów, w kilka z kumplem:
mn. Gran Turismo 4, WRC Rally Evolved, Rule of Rose, The Lord of the Rings The Third Age


RE: W co TERAZ gracie ? - LinkinParker - 20-09-2009

Gram w NFS'a Undercover'a


RE: W co TERAZ gracie ? - proevo82 - 21-09-2009

A ja ostatnio na Allegro zakupiłem poraz trzeci GT3 A-Spec i tym razem mam zamiar przejść ją na 100% (mam nadzieję, że złote medale się nie wliczają, bo będzie ciężko). Pykam też w Mercenaries, ale zatrzymałem się na drugim asie i zaczynam wątpić czy da się go załatwić. Oraz oczywiście obowiązkowo kilka meczyków w Pes 2008, jest troszkę zbyt arcadowy w porównaniu z Pes 6, ale trudno się o niego oderwać. Może tym razem w końcu uda mi się zdobyć wszystkie puchary, czego nie dokonałem w Pes 4, 5 i 6.


RE: W co TERAZ gracie ? - LinkinParker - 21-09-2009

A teraz w Soul Of Calibur 3


RE: W co TERAZ gracie ? - Kratos - 21-09-2009

Linkin widzę, żeś sobie znalazł idealnie miejsce do nabijania postów. Rozwiń swoją wypowiedź, chociaż do tych 2 zdań. Jeżeli nie wiesz co pisać to patrz o czym pisali pozostali.

Żeby nie było offtopa to ja nie gram w nic Big Grin Chwilowo mam kryzys i muszę chyba odpocząć od konsolki jakiś czas. Dać jej i sobie trochę odpoczynku xD


RE: W co TERAZ gracie ? - Sanosuke - 22-09-2009

Dość dawno się wypowiadałem, więc tak...
Niedawno przeszedłem: "The Warriors", "Shaman King: Power of Spirit" oraz grałem trochę w Tekken 5 i Soul Calibur 3.

Wczoraj zacząłem grać w "Asterix and Obelix: Mission Las Vegum".

Oczywiście nie obejdzie się bez kilku meczów w PESa Tongue


RE: W co TERAZ gracie ? - hultaj2 - 24-09-2009

A ja gram sobie od tygodnia w ,,Dragon Ball Budokai Tenkaichi'' i gra jest wypasiona poprostu, grafika, muzyka, postacie wszystko ^^


RE: W co TERAZ gracie ? - Onlinegames - 24-09-2009

A ja teraz gram w Driver parallel lines bardzo ta gra jest wciagajaca Wink Polecam xD