PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co TERAZ gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: W co TERAZ gracie na PS2? (/thread-w-co-teraz-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: W co TERAZ gracie ? - kacpi89 - 01-02-2009

Ja sobie gram w KillZone Wink


RE: W co TERAZ gracie ? - speed - 02-02-2009

Właśnie skończyłem grać w Black'a na poziomie Black Ops.
Zaraz zaczynam GTA Sa


Ludzie wysilcie się i napiszcie nawet to 1 zdanie o grze / Kratos


RE: W co TERAZ gracie ? - Spyro - 06-03-2009

ja uwielbiam kolorowe platformówki typu Spyro (tłum w tle: jasne?!) i Crash oczywiście również, ale odkąd kraszem nie zajmuje się Naughty Dog lub spajrem Insomaniak te gry nie mają "dusz". są tylko wyścigówkami w wyścigu graficznym, gra nie ma jaj ani nic teraz tylko istnieje, z samego faktu, że ją stworzyli -,-


RE: W co TERAZ gracie ? - Sanosuke - 06-03-2009

Aktualnie pogrywam w Kapitana Tsubasę... gra świetnie odzwierciedla piłkę nożną z tego anime. Jedynie smuci niedopracowanie gry pod względem graficznym, niski poziom trudności oraz długość gry.

No i ostatnio dopadłem Tekken'a 5. Świetna gra! Niestety, brakuje mi trybu swobodnej walki, gdzie wybieramy sobie przeciwnika i arenę Tongue


RE: W co TERAZ gracie ? - The Boss - 06-03-2009

Sanosuke, jak to nie można wybrać swobodnej walki? Ja wybieram bez problemu. Tongue


RE: W co TERAZ gracie ? - speed - 07-03-2009

Ja skończyłem GTA SA po prostu super gierka nie ma co narzekać Smile
Czasem trudna ale to w grach jest fajne... czas grania 30H 24Min.

P.S. Kratos sorka za tamto tym razem użyłem twojej rady Smile

Teraz cały czas gram Battlefield 2: Modern Combat Online Smile Jak coś nick SpeedekPL


RE: W co TERAZ gracie ? - The Boss - 07-03-2009

FIFA 09 - 100% complete. Uff, wreszcie, a była bardzo długa. To zaliczanie trybu menadżerskiego najwięcej czasu zajęło. Grałem FC Barceloną, sklepik fana cały wykupiony: zabawne dźwięki, pakiety cieszynek, stadiony, piłki i wiele innych. Ogólnie najlepsza sportówka na PS2.


RE: W co TERAZ gracie ? - Bart - 07-03-2009

Ja teraz też gram w fife 09. Gra nawet, nawet, ale cały czas czekam na ligę rosyjską. Big Grin


RE: W co TERAZ gracie ? - Monhamen - 08-03-2009

Rudson89 : Powinieneś zostać recenzentem..

Ja dopiero co przeszedłem cudo studia Rockstar Big Grin - The Warriors. Gra na podstawie filmu. Co do samej gry, za^^bista, wciągnąłem się strasznie. Nawalanki między gangami ulicznymi, każdy gang to inny strój i placówka. Można grać z bratem czy kumplem we dwójkę. Tzn: albo przechodzisz misję z kompanem, albo walczysz z nim Big Grin. Super gra ^^. Polecam dla każdego, no może nie każdego ( krwawa jest Big Grin ).


RE: W co TERAZ gracie ? - Basket_Freak - 04-04-2009

A ja przechodzę sobie teraz 2 raz NFS Most Wanted.