PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co TERAZ gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: W co TERAZ gracie na PS2? (/thread-w-co-teraz-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - paulps2 - 25-01-2013

Mam SW Battlefront II i nie zachwycila mnie, choc czytalem opinie graczy ze jest super hiper extra. Pierwsze co sie rzuca w oczy to zasuwajacy jak formuly 1 przeciwnicy, piekielnie trudni do trafienia, a snajperem to juz wcale. Uciekaja z "muszki" jakby to byly igrzyska olimpijskie w bieganiu. Drugie to liniowosc, chodzenie z punktu A do punktu B. Trzecie, to gdy juz idziemy z A do B zdazymy zginac ze 150 razy. Pasek zycia jest to absolutne minimum jakie mozna bylo dac. Mniejszy ma tylko ktos chory na ptasia grype


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - pitreekk - 26-01-2013

Ja gram teraz jak zawsze w Fife 11, i pogrywam sobie w NFS Carbona. Smile


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - marass - 28-02-2013

Wczoraj zacząłem swoją przygodę z okami oczywiście po polsku.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Kraszu - 08-03-2013

Ostatnimi czasy sporo móżdżyłem ogrywając "Oddworld: Abe's Oddysee". Aby zachować równowagę w przyrodzie zagram sobie teraz w coś skrajnie odmóżdżającego. Demony, nadchodzę! "Devil May Cry 3 - Special Edition". Z tytułem tym wiążę spore nadzieje. Ciekaw jestem czy młody Dante daje radę.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - PaultheGreat - 10-03-2013

Co prawda już w piątek rozpocząłem ogrywanie świeżo nabytego szpila, "Splinter Cell: Pandora Tomorrow", aczkolwiek dopiero wczoraj miałem wystarczającą ilość wolnego czasu aby móc zasiedzieć się przed ekranem telewizora. Tytuł ten ogrywałem kilka lat temu u kresu życia zasilacza mojego PC, dlatego też jest w pewnym sensie swoisty powrót do przeszłości, który można przyrównać do tego obecnego przy ogrywaniu "GTA: Vice City" jakiś czas temu. Na chwilę obecną jestem po niezwykle klimatycznym etapie w Jerozolimie, który to zapamiętałem najbardziej.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Filip_Rataj08 - 10-03-2013

Ja aktualnie gram w :
- Fifa Street,
- Pes 2009,
- Fifa 09.

Co do Fify Street-super gierka dla ludzi którzy lubią robić triki i sztuczki z piłka, idzie zakładać dziury, stać na piłce i wiele innych trickow z piłka. Nie koniecznie gra sie dla bramek, tylko dla punktów za tricki, mój rekord to chyba około 25 tysięcy.

Co do Pesa 2009-co powiedzieć, jak to Pes co roku tylko zmiany, co roku nowe kadry więc na razie nie mam zamiaru zmieniać na nowszy rocznik.

Co do Fify 09-to samo co w Pesie.

Wiem ze mam konkurujące ze sobą gry ale gdybym miał wybierać która lepsza to wybrałbym raczej Fife.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Boven - 10-03-2013

Nie wiem jak ty filip, ale ja często pogrywam w fifę 09.
Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale wydaje mi się najlepsza ze wszystkich, w które grałem na ps2. Jedyne co mnie w niej boli to strasznie słaby poziom (na najtrudniejszym i full opcjach z bramkarzem klasy światowej potrafię wygrywać nawet 4-5 :0) . Wolałbym aby gra wymagała ode mnie trochę więcej.

Obecnie ogrywam Star Wars Episode III: Revenge of the Sith-->dość powoli i etapowo przerywając sobie meczykami w fifę 09 (pewien rodzaj przerywnika).


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Yoshimitsu - 07-04-2013

Gram teraz w Ojca Chrzestnego największym plusem tej gry jest klimat . Bardzo mi się podoba styl walki wręcz z wykorzystaniem otoczenia i to że można zmieniać wygląd postać. Jedyne co narazie nie przypadło mi do gustu to zwiększanie poziomu poszukiwania przez policje za przewinienie którego niewidział żaden policjant.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - PaultheGreat - 20-05-2013

Co prawda nie zakupiłem żadnego nowego tytułu na maj, jednak nie oznacza to, że w związku z maturą nie grałem na PS2. Obecnie skupiam się na ogrywaniu gier stricte przyjemnych, które mają mi dostarczać dużą dawkę emocji i adrenaliny, dlatego też ostatnio w czytniku mojej konsoli bardzo często goszczą dwa szpile - płyta z trzecim "Burnoutem" oraz "Star Wars: Battlefront II". Próbuję wymaksować "Burnouta", aczkolwiek już od dłuższego czasu licznik z procentami zatrzymał się na liczbie 92% i ani drgnie. Jeżeli chodzi o drugą pozycję, to cały czas skupiam się na osiągnięciu najwyższego poziomu (legendarny) przy wszystkich medalach, co już prawie mi się udało, bowiem został mi tylko jeden medal.

Jak wspominałem w rozmowie z Mr.Q na SB, kupno nowych szpili odłożyłem na czerwiec.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Filip_Rataj08 - 20-05-2013

Ja gram teraz w :
- Barnout Revenge
- Pes 2009
- FIFA Street.
Barnout nie mój tylko pożyczony razem z konsolą. W pożyczonym zestawie jest GoW II, Moh ( 3 części ), Killzone, Barnout.
W Barnout jestem w 4 poziomie, 4 ranga i kilka furek