PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co TERAZ gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: W co TERAZ gracie na PS2? (/thread-w-co-teraz-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Kraszu - 30-06-2012

Zacząłem ciorać w coś imitującego "Devil May Cry". Bohater niby taki sam, na oko trochę dojrzalszy, ale jakiś taki niemrawy – bez polotu, bez charakterystycznej pyszałkowatości. Lokacje surowe, futurystyczne i nieciekawe. Mierzi mnie fakt, że czołg utłukłem mieczem (Czy widzieliście/słyszeliście kiedykolwiek żeby ktoś walczył mieczem z czołgiem? Sorry był taki jeden. Co prawda nie walczył z czołgiem, a z wiatrakami. Don Kichający się nazywał, czy jakoś tak.)

Póki co jest raczej łatwo. Po pięciu misjach zginąłem 1 raz na jakimś morskim bossie. Na pudełku jest napisane, że to „Devil May Cry 2”, ale kurde to zdecydowanie nie może się nazywać kontynuacją „DEVIL MAY CRY”! Liczę po cichu na poprawę na dalszych levelach, ale póki co na to się nie zanosi.



RE: W co TERAZ gracie na PS2? - spider0601 - 30-06-2012

Ja aktualnie zacząłem grać w GTA San andreas Big Grin Jestem zadowolony gdyż pierwszy raz w tą grę, gram na ps2 Smile Jak dla mnie zupełnie przyjemniej się gra niż na kompie Big Grin


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Yoshimitsu - 23-07-2012

dopiero co przeszłem gta vice city a mam zamiar pograć troche w prince of persie


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Kraszu - 23-07-2012

A w którą część "Prince of Persia" zamierzasz zagrać na PS2 panie yoshimotsu?


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - DawidoVader25 - 03-09-2012

Ja od wizyty kuriera zagrywam się w GTA SA i Mercenaries PoD. Gry dobre Gta przechodziłem już na kompie i po polsku ale jednak gra wciągneła mnie po raz enty.Co do Mercenaries to jestem zaskoczony ponieważ nie wiedziałem że da gra ma tyle możliwości i frajdy! Raj dla mojej duszy (te pościgi, te wybuchy!).A teraz poluję na obydwa GoW'y.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Yohokaru - 03-09-2012

DawidoVader25 napisał(a):A teraz poluję na obydwa GoW'y.

Nie będziesz miał z tym problemu, gdyż aukcji z przygodami Kratosa jest wiele na allegro. Jedna gra z serii kosztuje ostantio 30-40zł i to niezależnie od faktu czy jest platynką czy nie. Jednakże na szczęście koszta w pełni wynagrodzi God of War, gdyż jest największą klasyką PS2.



RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Mr.Q - 03-09-2012

(03-09-2012, 16:39)Yohokaru napisał(a): Jednakże na szczęście koszta w pełni wynagrodzi God of War, gdyż jest największą klasyką PS2.

Nie przesadzaj...


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Kraszu - 03-09-2012

Yoho moim zdaniem nie przesadza. "God of War" dla PS2 jest tym, czym dla NES'a było "Super Mario Bros", tym czym dla PS1 był "Crash Bandicoot" i tym czym dla PS3 jest "Uncharted".
Jest to tytuł absolutnie topowy, najbardziej popularny na tą platformę. Oczywiście możemy się spierać czy najlepszy, bo dobrych gier na czarnulkę jest zapewne kilkadziesiąt.

Z pewnością warto jednak wyłożyć te 40 złociszy i cieszyć się kultowymi grami, którymi w tej chwili już są dwie pierwsze części przygód Kratosa.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - misiek89gdz - 05-09-2012

Wczoraj udało mi się przez lan uruchomić Obscure, więc będę przechodził Smile Sam lub z dziewczyną. Uwielbiam tą serię, szkoda tylko, że żadna część nie wyszła na obecną generację Sad(


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - JaDCorbeN - 05-09-2012

Jako że jestem młody w PS2 to - MoH Vanguard strasznie mi leży, a drugie w kolejce: SOCOM: NAVY SEALS (nadrabiam zaległości)
KILLZONE - no jakoś się zawiodłem Sad ale jako fan serii też muszę przejść Smile