PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co TERAZ gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: W co TERAZ gracie na PS2? (/thread-w-co-teraz-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - neku - 28-04-2012

Aktualnie przechodzę drugi raz czwartą część serii, do której mam największy sentyment, a mianowicie jest nią Shin Megami Tensei: Persona. Po jej przejściu, obiecałem sobie wrócić do jej poprzedniej części, aby uzupełnić te kilka zadań, które mi pozostały.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - bachu271 - 29-04-2012

Ja teraz przechodzę Call of Duty 2 Big Red One
Jest ona nawet nawet. Największe problemy są z misją Piano Lupo Tongue.
Oraz gram sobie trochę w multiplayer w BF2 MC oraz COD 3. Oczywiście COD 2 Big Red One też ma multiplayer Tongue


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Kratos - 01-05-2012

Próbowałem odpalić po raz kolejny "Beyond Good and Evil" i niestety już na początku dźwięk wpada w jakiś dziwny rezonans i nie da się grać. No chyba, że przy wyciszonym dźwięku, ale nie lubię grać w niekompletne gry obdarte z tak ważnego elementu jak np. dialogi czy muzyka. Z tego co widziałem to gra jest problemowa i poprzez ESR i poprzez Swapa. Aż się zastanawiam czy nie rozejrzeć się za oryginałem, bo gra na pewno warta świeczki.

Poza tym zacząłem "Manhunta". Przymierzam się nawet do recenzji, ale jak z tym będzie to nie wiem. Mocna gra nie dla wszystkich.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Kraszu - 05-05-2012

Troszkę z musu, ale zacząłem "Jak 3". Jak na razie mam za sobą tylko jedną sesję z tym tytułem, ale pierwsze wrażenia już są. Generalnie bardzo pozytywny początek.

Przede wszystkim klimat jest przyjemniejszy, lżejszy niż w części drugiej, za co duży plusik. W jedynce było cukierkowo, w dwójce mrocznie, tutaj jest chyba w sam raz. Gameplay mi pasuje, intuicyjne sterowanie pozwala na niczym nie skrępowaną zabawę. Raczej na pewno nie będę zawiedziony po ukończeniu gry i każdą wolną, wieczorną chwilę z przyjemnością poświęcę na przygody "Jak'a" i jego kumpla. "Daxter" to znakomita postać. Ten futrzak jest przezabawny.



RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Yohokaru - 07-06-2012

Wczoraj rozpocząłem przygodę z ATV Offroad Fury, które (z ubolewaniem mówiąc) już skończyłem. Główny tryb gry Pro Carrer, składając każdą sesję z grą do kupy trwał góra 4 godziny, co jest bardzo złym wynikiem. Aczkolwiek grało się całkiem przyjemnie w trybie wyścigów zamkniętych oraz na supercrossie. Teraz przyszedł czas się zająć trybami pobocznymi, które bardziej mnie ciekawią, tylko szkoda, że nie ma z nimi związanych jakiś turniejów. Mianowicie są to Freestyle Competition i Cross Country Race. Rzucając okiem na te dwa tryby, ni stąd, ni zowąd przypomniał mi się kultowy Motocross Madness od Microsoftu na PC. Pierwszy z nich, to duże mapki i robienie tricków na quadzie, a drugi to wyścigi na tych samych wielkich mapach. Mam nadzieję, że przyciągną mnie na trochę dłużej Smile


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - MrLoty - 08-06-2012

Ja wczoraj w nocy skończyłem God of War, i muszę powiedzieć że gra genialna bo każdy się chyba zgodzi, tylko że w niektórych momentach zbyt prosta a czasami jak np różne tory przeszkód np ten w Hadesie zbyt trudna, ba aż denerwująca ale ukończyłem i może wezmę się za wyzwania bogów.
Dziś mam zacząć kolejną produkcję, jeszcze nie wiem jaką ale zapewne będzie to dokończenie NFS Pro Street lub Max Payne


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Macieso - 18-06-2012

Ja dzisiaj postanowiłem powrócić do gry Resident Evil 4 i wziąłem się od razu za dodatki, ponieważ główną fabułę gry mam już za sobą. Na pierwszy ogień idzie dodatek Separate Ways, a jak starczy mi czasu i chęci to wezmę się również za pozostałe bonusy.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - pitreekk - 24-06-2012

Ja osobiście gram tylko w fife 11. Smile


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Draco - 24-06-2012

Do mojej czarnulki ostatnio wpadł 24 Hours of La Mans i porównuję sobie teraz wydania na Dreamcast'a i PS2 Smile


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Mr.Q - 27-06-2012

Miałem zaczynać Cold Fear'a, którego ukończyłem już kiedyś na PC, ale jako że nie lubię zaczynać naraz kilku tytułów, męczę do końca Killzone. Jestem w rozdziale 6, a jest chyba 11. Wypatruję końca, gra jest średnia.