PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co TERAZ gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: W co TERAZ gracie na PS2? (/thread-w-co-teraz-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Yohokaru - 28-02-2012

ashin ukończyłeś MK:SM?! Wielki szacunek dla Ciebie, bo ja znudów naprawde po dwóch godzinach gry w nią położyłem się spać na jakiś czas, a graliśmy we dwóch z kuzynem xD


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - ashin - 28-02-2012

Udało mi się, ale z wielkim bólem ostatni boss to koszmar XD teraz się bawię troszkę na hardzie i ukończyłem ostatnio Urban Reign przy chwili wolnego napiszę temat jakiś o tym bo tak polecali a mam mieszane uczucia. Teraz pogrywam trochę w Arcade History w Tekkenie 5


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Kraszu - 02-03-2012

Mogę powiedzieć, że przygód z kontynuacjami moich ulubionych serii ciąg dalszy. I tak po wspaniałym miesiącu spędzonym przy GOW2 przyszła pora na drugą część Jak'a.
Pierwsze wrażenie szczerze mówiąc negatywne, bo gra jest skrajnie odmienna od wspaniałego pierwowzoru. Zrobiłem jednak około 11% i z każdą minutą gra podoba mi się coraz bardziej.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Mr.Q - 10-03-2012

Ja ostatnio zrobiłem sobie zaległości, nie było kiedy grać. Aktualnie jeżdzę trochę w NFS:U2, potem zamierzam się przyczaić na Splinter Cell: Chaos Theory.
Jedyna część z tej serii w którą grałem to najnowsze Conviction.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Samyeu - 10-03-2012

Ostatnio przeszedłem Bully'ego, Jak and Daxter i Sly Cooper. Ta ostatnia w szczególności mi się spodobała. Ciekawe lokacje, fajne motywy, komiksowy klimat (nie tylko za sprawą cel-shadingu Tongue)

Zamierzam się zabrać za God of War II w końcu Tongue


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Draco - 16-03-2012

Oprócz non stop katowanego Gran Turismo 3 A-spec do obecnie ogrywanych przeze mnie gier doszły R: Racing Evolution, czyli zupełnie przeciętne wyścigi jednak z fabułą co czyni je wyjątkowymi oraz Area 51 za sprawą tematu na naszym forum, bardzo przyjemna gra. Wczoraj w konsolce wylądowało też Call of Duty 2 Big Red One ale raczej tylko chwilowo ponieważ na CoD'a przyjdzie czas później.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - misiek89gdz - 16-03-2012

Silent hill: Shattered memories gra zupełnie inna niż pozostałe części, trochę zbyt pusta(brak wielu opisów, w ogóle przedmiotów) Mechaniką bardziej przypomina mi Alan Wake niż SH. Jak narazie szału na mnie nie zrobiła. Następne czeka god of war 2 i GTA LCS.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - DarcusoPL - 17-03-2012

Obecnie przechodzę grę Prince Of Persia bo na całą serię mam ogromną ochotę.


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Kraszu - 31-03-2012

Złapałem ostatnimi czasy niezła formę w giercowaniu na czarnuli. Po skatowaniu drugiego "Jak'a" dzisiaj wziąłem się za "Prince of Persia: Warrior Within". Póki co kompletnie nie czuje systemu walki i pod tym względem gra jest trudniejsza od "Sands of Time".


RE: W co TERAZ gracie na PS2? - Yohokaru - 28-04-2012

U siebie przeżywam renesans, gdyż po dłuższym czasie zasiadłem znowu do God of War II. Mam nadzieję, że jak przejdę grę, to nabiorę zapału na wyższy poziom trudnościWink