PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co TERAZ gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: W co TERAZ gracie na PS2? (/thread-w-co-teraz-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: W co TERAZ gracie ? - Kratos - 06-01-2012

Kilka sesji w Football Kingdom, ale zważywszy na fakt, że większość opcji jest po japońsku to myślę, że gra szybko pójdzie w odstawkę. A szkoda, bo ma potencjał i zawsze to jakaś odskocznia od dwóch potentatów, jeżeli chodzi o piłkę nożną na konsole.

Zdecydowanie dłużej pograłem w Psychonauts. Gra dosyć oryginalna, to na pewno, ale przyjemna. Masa charakterystycznych ludków, stworków, którzy są nie do opisania. Aż się chce podchodzić do każdego i zagadywać. Gra posiada otwarty świat, więc spokojnie można bez ciśnień biegać sobie to tu, to tam. Na razie jestem przy początku, bo muszę głównie grać nocami w tę "baję", jak nikt nie widzi ;D


RE: W co TERAZ gracie ? - Kraszu - 06-01-2012

Ja wczoraj ukończyłem "God of War 2" na normalu i do dzisiaj zbieram żuchwę z podłogi. Końcowe filmiki są poprostu prześliczne. Tą grę z pewnością pokatuję jeszcze trochę czasu i wtedy pokuszę się o szerszy opis wrażeń i spostrzeżeń. A jest o czym pisać... Mimo, że grę zna zapewne każdy, to i tak napiszę swoje.


RE: W co TERAZ gracie ? - Quake96 - 06-01-2012

Ja obecnie śmigam w nieśmiertelnego NFS Underground Big Grin Mam zamiar ukończyć całe zawody na "Hard". Obecnie mam ponad 40 zawodów ze 111 Smile Jak narazie wszystkie na "Hard". Momentami bywa nieziemsko trudno, ale da się grać Smile


RE: W co TERAZ gracie ? - Sandinista - 12-01-2012

Fahrenheit. Wiele dobrego słyszałem o tej grze i póki co nie zawiodłem się. Oczywiście jeśli chodzi o fabułę. Pierwsze odpalenie gry sprawiło, że zatraciłem się na dobre, jednak po zbyt długim obcowaniu z tym tytułem wkradło się lekkie znużenie konwencją rozgrywki. O ile na początku mnogość interakcji z otoczeniem cieszy, tak po pewnym czasie zaczyna wkradać się rutyna i nuda. Drugą rzeczą, która mnie mierzi jest praca kamery w pomieszczeniach zamkniętych (zmiana kąta), co wpływa na sterowanie postacią. Ogólne wrażenie jest bardzo dobre i pewnie na jednym ukończeniu gry się nie skończy.


RE: W co TERAZ gracie ? - ashin - 12-01-2012

Devil May Cry 3 Special Edition. Grałem na kompie, teraz na konsoli i gra się nieporównywalnie lepiej. Gra bardzo mi się podobała, lubię pograć w takie odmóżdżające slasherki, łamigłówki są proste jak świński ogon, ale za to jaki miodny gameplay i te armie potworków, z gębami proszącymi się o baty : D


RE: W co TERAZ gracie ? - Kraszu - 12-01-2012

Nie wyobrażam sobie nawet jak można grać w DMC na kompie... A tak na marginesie. Właśnie przyszły mi z Allegro dwie zamówione gierki na ps2 i jedną z nich jest właśnie "Devil May Cry 3". Troszkę ubolewałem, że udało mi się upolować tylko wersję "Dante's Awakening" (wolałem "Special Edition" z grywalnym Vergilem, ponadto podobno SE ma ciut obniżony poziom trudności w porównaniu do wersji premierowej). Jakież było moje zdziwienie, kiedy po otwarciu pudełka ujrzałem płytkę z napisem "Special Edition"Smile Na całe szczęście zdziwienie pozytywne. Wyszło na to, że pudełko mam z premiery, a płytkę ze speciala. Jest git


RE: W co TERAZ gracie ? - ashin - 13-01-2012

Taszor ja konsolę kupiłem za własne zarobione pieniądze, niestety moja matka nie uznawała wydawania pieniędzy na konsole, czy inne hobby, więc nie miałem możliwości pograć na nowszych konsolach, bo PS1 miałem z pieniędzy które auzbierałem na komunie Smile
Nie grało się źle, ale mniej dynamicznie. A postać Dantego była uważana za kultową, więc możliwość poznania jej nawet w taki sposób uznałem za mój obowiązek, jako fana elektronicznej rozgrywki.

Do pogrywania dochodzi Crash Nitro Cars. Przyjemna gra wyścigowa, ściągnięta przeze mnie głównie przez dziewczynę. Trasy wyglądają przyjemnie, jest nawet fabułła. Polecam na nudne wieczory czy imprezy przy piwku


RE: W co TERAZ gracie ? - Killer - 13-01-2012

Na PS2 obecnie gram w Shin Megami Tensei: Digital Devil Saga.Gra mi się podoba chociaż jeżeli ktoś nie lubi levelować postaci,to raczej gra mu się nie spodoba,bo bez tego daleko nie zajdzie. Jak znajdę czas napiszę kilka słów o niejTongue Pomimo,że mam PS3 dalej wracam i gram na PS2 właśnie głównie w JRPG-i,których jest masa.


RE: W co TERAZ gracie ? - wowwotlk - 24-01-2012

Ja teraz gram w kilka gier w crash mind over mutant gra jest fajna , naprawdę polecam ją każdemu bardzo podoba mi się że gram sam a jak siostra do mnie przyjdzie to tylko musi wziąć pada i nacisnąć trójkąt a jak pójdzie mogę grać dalej sam . Czasem gram w star wars episode III w misje dodatkowe czasem sam na sam w trybie multi . Coraz częściej gram w NFS Carbon mam dwa konta na jednym gram czarnym elisem a na drugim alfą romeą . Star Wars The Force Unleashed wpisałem kod odblokowujący różne ubrania , gram sith stalkerem a przy końcu zmieniam strój na ceremonialny jedi żeby obejrzeć filmiki , męczę tą grę po raz 5 .


RE: W co TERAZ gracie ? - ashin - 25-01-2012

Gram w DefJam fight4NY i powiem tak, gra jest niezła. Niestety brakuje jej sporo do ideału. Po pierwsze i jedno z najważniejsze praktycznie dla mnie to klimat. Przeżarł mi się gansterski klimat czarnoskórych, ok niech nim gra ocieka, ale dajcie mi alternatywę, wykreowanie jakieś konkretnej 'normalnej' postaci graniczy z początku z cudem, większość strojów aż ociekają subkulturą czarnoskórych. Dalej chaotyczny system walki, cholera jasna lubie wyzwania, ale kiedy ciosy wykonuje się chaotycznie, a po 10 minutach młucenia dziada może on mnie w kilku ruchach za przeproszeniem wydy...ć to szlag człowieka trafia. Ogółem jeśli graliście w GTA SA i pokochaliście go za klimat to gra jak najbardziej dobra dla was, dodatkowo nawet laik w nią pogra i coś tam zrobi. Jednak jeśli wymagacie czegoś więcej, to nie polecam.