PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co TERAZ gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: W co TERAZ gracie na PS2? (/thread-w-co-teraz-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: W co TERAZ gracie ? - Dziaba - 02-11-2010

Def Jam Fight for NY- gierka kozak;d przechodzę po raz drugi.


RE: W co TERAZ gracie ? - Kaziu - 02-11-2010

Final Fantasy XII - Przechodzę po raz pierwszy i mimo ok. 7 H jestem na początku.


RE: W co TERAZ gracie ? - Maciejko - 02-11-2010

@UP, powodzenia, świetna i wymagająca gra.

Ja przed chwilką przeszedłem pierwszego GoW'a. Teraz zabieram się za "dwójkę". Wink
Opłacało się wydać stówkę, świetne gry. ^_^


RE: W co TERAZ gracie ? - nominacja - 03-11-2010

Niemal skończyłem GTA 4 (zostały mi ostatnie dwie misje), ale nie chce mi się poświęcić godziny (pewnie nawet nie tyle) by wreszcie skończyć.

Dla mnie to zdecydowanie najsłabsze GTA w historii. Niby najlepsza grafa, świetna interakcja, ale za to FATALNE misje. Nic nowego, brak porywających misji w stylu napadu na bank w Vice City. Kilka sztucznych ograniczeń (w internecie wiele dziewczyn daje ogloszenie milosne, ale z nielicznymi mozesz sie umowic). Muzyka jak zwykle na świetnym poziomie, ale najbardziej boli to o czym pisalem na początku - wtórność misji.


RE: W co TERAZ gracie ? - browar_13 - 05-11-2010

ja zdaje splinter cell chaos theory a potem sobie pewnie kupie devil may cry 3 albo splinter cell double agent


RE: W co TERAZ gracie ? - BuLL - 06-11-2010

Ja gram w Tekken Tag Tournament. W trybie Arcade jest możliwość grania we dwóch i zdobywania nowych postaci Smile gierka obsługuje multitap'a dzięki czemu można grać razem z kolegami (max 4) w jednym meczu Big Grin Grę przeszedłem w niecały tydzień nastawiając 1 rundę oraz poziom trudności - łatwy. Grafika nie jest zbyt wzniecająca ale trzeba wziąść pod uwagę że gra jest nagrywana na płycie CD (700MB). Ściągałem niestety Tekken'a z internetu przerobionego na płytę DVD (nie umiałem znaleźć wersji CD) więc musiałem własnoręcznie przerobić na CD wywalająć plik DUMMY (1024GB) i nastawiając tryb CD Smile Po przejściu całej gry zyskujemy nowy tryb tzw. "Tekken Bowling" w którym jest możliwość grania w kręgle każdą postacią z gry, a do tego można ustawić tryb dla 2, 3, bądź 4 graczy Smile W Tekken Tag Tournament jest też możliwość zagrania meczu 1 on 1, tzn. że możemy grać jednym graczem oraz z jednym wrogiem. Niestety w tym trybie nie można odblokowywać postaci. Według mnie jest to najlepsza seria Tekken'a jak do tej pory (Tekken Tag Tournament 2 jeszcze nie wyszedł) gwarantuje świetną zabawę z kolegami na wiele godzin grania! Polecam, grałem we wszystkie części Tekken'a Wink


RE: W co TERAZ gracie ? - PepcioX - 07-11-2010

Ja gram w Dragon Ball Budokai Tenkaichi 3, Tekken 5, NBA 2K11. narazie mam tylko takie gry reszta się ściąga :] Uważam, że DB BT3 to jedna z lepszych gier jakie wyszły na PS2


RE: W co TERAZ gracie ? - Quake96 - 08-11-2010

Ja obecnie gram na konsolce tak dla treningu, bo nie mam Memorki :/ Ale ogółem to młuce w CMR 2005, NFS Pro Street i mój świrzutki nabytek Battlefield 2 Modern Combat (zamieniłem w sklepie za mojego NFS Most Wanted)


RE: W co TERAZ gracie ? - [email protected] - 25-11-2010

Ja gram obecnie cally of duty 2 na Veteranie


RE: W co TERAZ gracie ? - B-boy Oczi - 25-11-2010

Obecnie przechodzę Bleach: Blade Battlers 2 a szykuję jako następną grę B-boy'a.