PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co TERAZ gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: W co TERAZ gracie na PS2? (/thread-w-co-teraz-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: W co TERAZ gracie ? - majstersztx - 27-08-2008

Ja właśnie przeszedłem Spartana , naprawdę świetna gra , klimaty z GoW'a jesteśmy potężnym spartańskim wojownikiem ( last boss to Ares :E) i ratujemy swój lud tłucząć wszystko przed nami , od rzymian po nieumarłych ;] .


Teraz znów zaczołem tłuc Tekken'a podobnie jak .CaNN4b[1]s mamy z kumplami mały turniej pod koniec wakacji Smile . Zastanawiam się między Steve'm a Niną . Ten 1 wiadomo kox a tą drugą ( o ile umie się grać)można nawojować tymi combosami .

Pzdr


RE: W co TERAZ gracie ? - Bolo - 27-08-2008

Ja grałem w Socoma 3. Na początku trochę mi się nie podobało ale później kozak gierka. Podzielona jest an 3 części w czym ostatnia w Polsce .Smile W nic innego nie gram bo na razie nie posiadam. ^^


RE: W co TERAZ gracie ? - Bodziuuuu - 27-08-2008

Ja przeszedłem Carbona i dzis zacząłem grac w Burnout Dominator. Gra jest fajna, gdy sie załapie o co chodzi naprawde wciąga. Nie dość ze są wyścigi, drifty, to jeszcze trzeba ownować innych uczestników wyścigu.


RE: W co TERAZ gracie ? - Mc_Piachu - 07-09-2008

Ja ostatnio pomykam w nowe alone in the dark i przecze wszyskim teorią. Gra moim zdaniem powala na nogi .Fakt że jest krótka lecz system łaczenia przedmiotow jest bardzo interesujący.....>>>Smile

A pozatym nawalam jeszcze w ....... spyro(heh) mam do tej gierki taki sentyment...poprostu nie moge sie oderwać od smoczka .Siekam w to od 3 roku zycia a mam 15 l.Wogole to postanowilem ostatnio zaliczyc brakujace tytuly


RE: W co TERAZ gracie ? - Albi965 - 07-09-2008

Ja aktualnie gram w Dragon Ball BT3. Dla mnie jedna z najlepszych gier na ps2. Rozbudowane story batlle i multum dodatków. A pozatym gram w takie klasyki jak God of war 1 i 2 ;DTongue


RE: W co TERAZ gracie ? - intruder - 16-09-2008

właśnie ukończyłem MGS3 Snake Eater... BOSKIE! Obecnie walczę z MGS (tak tak! to ten z PSX). Walczę... ale niestety nie z terrorystami ale jak narazie z kartą pamięci Sad
No i oczywiście Tekken 5, zawsze... mogę w to grać i grać... nigdy się nie nudzi.


RE: W co TERAZ gracie ? - VenomXOB - 16-09-2008

Aktualnie mecze Star Wars The Force unleashed. Switna gra, idealnie laczy obydwie sagi. Dla fanow absolutny must have. Big Grin


RE: W co TERAZ gracie ? - tropicalo - 10-10-2008

obecnie gram w fife 2004, nie dlatego że tak bardzo mis ei ta gra podoba, tylko czekam na przesyłke gry SOCOM 2 z allegro Tongue


RE: W co TERAZ gracie ? - Cukier - 10-10-2008

A ja tera gram w GTA: VCS Big Grin
VC i VCS najlepsze części z całej serii.
Gram też w THPG i czekam na nowego CODa Wink


RE: W co TERAZ gracie ? - kokoskop - 11-10-2008

a ja a god of war Wink