PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co TERAZ gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: W co TERAZ gracie na PS2? (/thread-w-co-teraz-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: W co TERAZ gracie ? - Kratos - 20-08-2010

Kolejny raz przechodzę God of War i kolejny raz gra mną pozamiatała, wciągnęła na 2 godziny tylko dzisiaj, co mi się rzadko w tych czasach zdarza. Prawdziwy fenomen, nie nudzi mi się jak żadna inna. Cut scenki, animacje po prostu miodzio, wszystko pięknie wygładzone i wybajerowane. O rozgrywce chyba nie muszę nic pisać, bo już wszystko wiadomo - takiej rzeźni nie uświadczycie w żadnej grze. Absolutny must have na PS2, PS3 i PSP od razu.


RE: W co TERAZ gracie ? - Ancient Lord - 23-08-2010

Zacząłem grać w Killzone - rewelacyjny shooter, w który gram przy każdej wolnej chwili. Do tego pogrywam w Scarface - gra jest naprawdę kozacka!


RE: W co TERAZ gracie ? - [email protected] - 26-08-2010

Ja gram w formula one 06 trzy razy byłem misztrzem świata f1 na poziomie
medium


RE: W co TERAZ gracie ? - anemek - 12-09-2010

Ostatnio mało gram na konsoli, choć jak już to w Killzona i GH:WT. Killzone oczywiście jest świetny, choć jestem przy misji w dżungli, która po pewnych czasie zaczyna naprawdę irytować. A GH też jest niezłe, wczoraj siedziałem do 2 w nocy, aż kolory zaczęły mi się mylić, ale daje spory przyjemności z grania. Smile


RE: W co TERAZ gracie ? - mucha03 - 12-09-2010

Ja zmieniałem moje ulubione gry najpierw było true crime NY (w które gram już rzadziej) , później WWE 2010 (pykam jeszcze od czasu do czasu w trybie kariery) a teraz moją najnowszą wyje*aną grą jest BULLY na ps2 jestem w 3 rozdziale i gram dalej jeśli nie grałeś polecam zdecydowanie!!!


RE: W co TERAZ gracie ? - Angerfist - 18-09-2010

Również zacząłem grać w BULLY super gierka ale przydała by się do niej jakaś solucja żeby nie przegapić jakiś ciekawych bajerów których jest sporo Smile Pomalutku przechodzę Tomb Raider: A i zamierzam zabrać się za Resident Evil Code Veronica X. W WWE 2010 grm zawsze w wolnej chwili Smile


RE: W co TERAZ gracie ? - L.Messi - 26-09-2010

A ja w FNR:3 już od kilku miesięcy pocinam. Karierę przechodzę już chyba po raz 5, czy 6, ale ciągle mi się nie nudzi. Najczęściej grałem na poziomie medium, lecz teraz na stałe przeniosłem się na Harda. I nawet świetnie mi idzie. Na początku ta gra wydawała mi się trochę nudna, ale wraz z czasem się do niej przekonałem.
Czasami gram też w L.A Rush, ale prócz fajnie odwzorowanego miasta, to ta gra jest dla mnie trochę biedna.


RE: W co TERAZ gracie ? - Maciejko - 26-09-2010

FF XII, jedna z lepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Ten rozmach, ta epickość...
Warto było udać się do Tesco, wydać te 50zł, teraz mam świtną grę i to w orginalnym pudełku! Tongue


RE: W co TERAZ gracie ? - Dah-Ridah' - 18-10-2010

Powrót do Kratosa i Boga Wojny.


RE: W co TERAZ gracie ? - alosz - 18-10-2010

Po wieeeeeeelo godzinnym ogrywaniu trybu Team Deathmatch zaczynam przechodzić kampanię w Killzone'a Wink