PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co TERAZ gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: W co TERAZ gracie na PS2? (/thread-w-co-teraz-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: W co TERAZ gracie ? - mooop12 - 27-03-2010

Ja teraz gram głównie w 3 gry, God Of War, Driver 4 i Rogue Galaxy Big Grin Wszystkie 3 gry są super, i mogę je wam z czystym sumieniem polecić :]


RE: W co TERAZ gracie ? - benek196 - 27-03-2010

ja przechodzę po raz 6 NFS ProStreet. Jeszcze jest Killzone i colin 2005


RE: W co TERAZ gracie ? - WDR - 27-03-2010

Ja mam konsolkę od 3 dni i około 100 gier więc narazie ogarniam temat. Odkryłem już wszystkie postacie w Tekken Tag Tornament bardziej podoba mi się od Tekkena 5 bo można grać dwoma zawodnikami (no chyba że w 5 też można dwoma ale nie widziałem takiej rozgrywki). I zacząłem Yakuze 2 ale utknąłem w 2 chapterze, ma ktoś może poradnik do tej gry albo namiary bo znalazłem tylko do jedynki ?


RE: W co TERAZ gracie ? - Outsider - 27-03-2010

Ja teraz gram w Battlefield: Modern Combat, oraz God of War II i w Splintel Cell: Chaos Theory z kumplem w Coop-ie. Lubię grać strzelanki na PS2, bardziej niż na PC.


RE: W co TERAZ gracie ? - Draco - 22-04-2010

Niedawno skończyłem Star Wars The Force Unleashed którą szczerze polecam, w chwili obecnej kończę NFS: Undercover (został mi ostatni wyścig ale mam już serdecznie dosyć tej gry, na PC była o niebo lepsza), zaczynam NFS: Most Wanted i zaciąłem się dziś mniej więcej na 30% Killzone (BTW. jeżeli ktoś może pomóc będę bardzo wdzięczny, w odpowiednim dziale na forum założyłem już temat).


RE: W co TERAZ gracie ? - Dziaba - 23-04-2010

God of War, jak ukończę to biorę się za GTA IIIBig Grin


RE: W co TERAZ gracie ? - prourug - 23-04-2010

Jako nowy użytkownik ps2 ale stary user pc obecnie postanowiłem grać w jedną gre aż do jej ukończenie. Na chwile obecną na tapecie mam
Call of Duty: World at War: Final Fronts, jak tylko ją skończe przeszukam forum w poszukiwaniu kolejnej produkcji na ps2.


RE: W co TERAZ gracie ? - Rysio - 23-04-2010

Długo to ty w nią nie pograsz,strasznie krótka ta gra...żeby nie było że spam ja pykam w shadow of colossus i soul calibur III


RE: W co TERAZ gracie ? - Ancient Lord - 23-04-2010

Ja męczę The Getaway. Nienawidzę tej gry, denerwuje mnie, ale jednak jest tak fajna i ciekawa, że nie mogę przestać. Gram od 2miesięcy i postanowiłem, że jeśli nie ukończę, to nie zagram w nic innego.


RE: W co TERAZ gracie ? - whateva - 29-04-2010

Ja aktualnie męczę Prince of Persia: The Two Thrones. Już końcówka (84% ukończone). Wciąga jak poprzednie części. The Sands of time przeszedłem na PC, nigdy nie skończyłem Warrior Within (postaram się zdobyć na PS2) i teraz kończę The Two Thrones. W sumie całkiem nieźle wciąga.

Następnie czekają Tomb Raider Anniversary i King Kong. No i chyba, że w międzyczasie coś sobie nowego kupię i będę miał ochotę zagrać Wink