PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co TERAZ gracie na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: W co TERAZ gracie na PS2? (/thread-w-co-teraz-gracie-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: W co TERAZ gracie ? - szogijogi - 03-02-2010

Ostatnio katuję tylko i wyłącznie Black'a, Ojca Chrzestnego, Def Jam'a NY i teraz doszedł mi GoW 2 więc jest co robić i w co grać Smile


RE: W co TERAZ gracie ? - FerRet_24PL - 21-03-2010

Aktualnie gram w Godfathera. Gra jest swietna poczawszy od samego bohatera ktorego motywem jest zemsta poprzez swiat, ktory az kipi klimatem lat 40'-50' az po sama rozgrywke. Swietne misje niekiedy powiazane bezposrednio z filmem. Duzo strzelania, chowanie sie za przeszkodami.Auta moze nie naleza do najszybszych ale za to mamy poczucie ich ciezaru. Fajne sa misje poboczne w stylu w wyludz haracz od sklepikarza albo wywalcz udzialy w zyskach z domu publicznegoSmileSame misje wontku glownego sa zroznicowane i ciekawe. Nie skupiaja sie tylko na wybiciu wrogow, mamy rowniez poscigi, troche skradanki, pobicia i tym podobne. Gra moze nie jest najpiekniejsza ale grafika spelnia swoje zadanie i w sumie nie mozna jej nic zarzucic. Gra sie przyjemnie a system krycia sie za przeszkodami i "sztuki persfazji" Big Grin daja wrazenie ze gra byla robiona z rozmachem i pomyslowoscia. Klimat gry jest dojrzaly i nie wszystkim moze przypasc do gustu, gra jednak oferuje sporo misji i bonusow w postaci krotkich ujec filmowych(samo to jest dosc sporym atutem). Gra nie nalezy do najlatwiejszych, w porownaniu do serii GTA akcje w stylu RAMBO nie wchoda w gre. jesli przeciwnikow jest wiecej, lepszym rozwiazaniem jest wystrzelanie ich zza zaslony niz pchanie sie na linie strzalu. Gra bardzo dobra i satysfakcjonujaca.


RE: W co TERAZ gracie ? - Mateuka - 22-03-2010

ja gram w WipEouta Pulse Wink i jak ktoś przyjdzie to ostatnio w NHL 2009 Smile


RE: W co TERAZ gracie ? - proevo82 - 22-03-2010

A ja ponownie wziąłem się za Yakuzę. Tym razem mam zamiar przejść fabułę i wszystkie zadania poboczne żeby spotkać sekretnego bossaBig Grin.


RE: W co TERAZ gracie ? - krzysiekao - 25-03-2010

Ja gram w Final Fantasy XII już końcówka gry tak mi się przynajmniej wydaje,poźniej mam zamiar zrobi wszystkie hunty,ostatnio przeszedłem DIRGE of CERBERUS i God of War,jeszcze zaczałem gra w Final Fantasy X,początek gry Smile Ogólnie mam jeszcze dużo gierek do przejścia jakoś tak na fajnalach teraz siedze prawie cały czasSmile


RE: W co TERAZ gracie ? - Dziaba - 26-03-2010

Harry Potter i Kamień Filozoficzny- podeszła mi dużo bardziej niż dwójka i trójka. Do czwórki już w ogólnie nie porównuje bo to chłam jakich małoBig Grin


RE: W co TERAZ gracie ? - Mateuka - 26-03-2010

Tekken 5 - napierdzielam Arcade Mode z bratem Wink


RE: W co TERAZ gracie ? - Serious - 26-03-2010

Kingdom Hearts 2 dopiero w Disney Castle ;s Wie ktoś może ile jeszcze na oko godzin gry zostało?


RE: W co TERAZ gracie ? - mirrra - 26-03-2010

Ja gram po troszkę Tongue A to w Tony Hawk's Project 8. No I tez w Tekkena 5 ( Chce uzyskać jak największa Range: Steve Fox) Tongue


RE: W co TERAZ gracie ? - spank9r - 27-03-2010

Ostatnio moją konsolkę zdominowały gry od ElectronicArts - ukończyłem karierę w NFS:Undercover i Fight Night Round 3. Teraz gram w FIFA10 - tryb zostań gwiazdą i NFS:Underground2 no i wczoraj zacząłem przygodę z Ojcem Chrzestnym, gierka nawet fajna Smile.