PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Lech Poznań - piłka nożna - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Lech Poznań - piłka nożna (/thread-lech-poznan-pilka-nozna)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Lech Poznań - piłka nożna - eVandeR - 01-04-2011

(01-04-2011, 19:05)Cerinione napisał(a): Nom, to sporo dopisywało to szczęście z: Dnipro, Dnipro, Juventus, Salzburg, Manchester, Manchester, Juventus, Salzburg, Braga. Razem 9 meczów. Z Jagiellonią też mieli szczęście. A Wisła sama sobie wpakowała 4 gole.

pogodz sie z tym ze lech prezentuje slaby poziom . spojrz obiektywnie. gdzie jest teraz lech a gdzie jest braga? proste


RE: Lech Poznań - piłka nożna - Samyeu - 01-04-2011

Nie, to ty spójrz obiektywnie. Bo jak można mówić, że Lech prezentuje słaby poziom, po awansie, z grupy śmierci Ligi Europy...

Zresztą cały myk polega, by ich nie porównywać, by spojrzeć na ich ligi, acz patrzyć na to, jak teoretycznie słabszy pokonuje lepszych. To tak, jakbyś obstawił wygraną Stoke z Ajaxem, bo są z lepszej ligi...

A, i ja już dawno się tym z pogodziłem.
prima aprilis


RE: Lech Poznań - piłka nożna - GENERiC - 01-04-2011

Po prostu eVandeR wszystko co polskie uważa za złe. Gada, żeby patrzeć obiektywnie, a sam patrzy subiektywnie. Ja osobiście jestem z Lecha zadowolony, jak już Cerinione zauważył - łatwo w grupie nie było.


RE: Lech Poznań - piłka nożna - eVandeR - 01-04-2011

(01-04-2011, 20:19)GENERiC napisał(a): Po prostu eVandeR wszystko co polskie uważa za złe. Gada, żeby patrzeć obiektywnie, a sam patrzy subiektywnie. Ja osobiście jestem z Lecha zadowolony, jak już Cerinione zauważył - łatwo w grupie nie było.

Tak ale z czego mam sie cieszyc? ze pokazali ze tylko w sniegu mozna wygrac??
wygrali z rezerwami man city i sie cieszycie. powodzenia z takimi aspiracjami zyczeSmile


RE: Lech Poznań - piłka nożna - Samyeu - 02-04-2011

Nom, a Juventus też wystawił rezerwy, co? Big Grin

Zresztą na tak mocarną ligę jak Premier League, to ci rezerwowi powinni gładko ojechać Lecha Big Grin.

A no i co śnieg? Za to inne kluby pokazały, że nie potrafią grać w śniegu... Więc cała ta gadka z warunkami pogodowymi jest nie na miejscu.


RE: Lech Poznań - piłka nożna - eVandeR - 02-04-2011

(02-04-2011, 10:21)Cerinione napisał(a): Nom, a Juventus też wystawił rezerwy, co? Big Grin

Zresztą na tak mocarną ligę jak Premier League, to ci rezerwowi powinni gładko ojechać Lecha Big Grin.

A no i co śnieg? Za to inne kluby pokazały, że nie potrafią grać w śniegu... Więc cała ta gadka z warunkami pogodowymi jest nie na miejscu.

tak nie potrafia. bo inne kluby graja w normalnych warunkach. a w polsce takiego czegos nie ma. Poziom polskiej pilki jest zalosny. i juz przestan usprawiedliwiac i bronic lecha jak jakis fanboy.


RE: Lech Poznań - piłka nożna - Samyeu - 02-04-2011

Poziom polskiej piłki jest żałosny, bo warunki pogodowe są poj**ane? Fajnie Big Grin.

Czemu mam go nie bronić? Bo tobie się nie podoba? Niedoczekanie Tongue
Zresztą przynajmniej umiem go usprawiedliwić, a nie go oczerniać, nawijając ciągle o szczęściu, rezerwach City i śniegu.


RE: Lech Poznań - piłka nożna - eVandeR - 02-04-2011

(02-04-2011, 15:07)Cerinione napisał(a): Poziom polskiej piłki jest żałosny, bo warunki pogodowe są poj**ane? Fajnie Big Grin.

Czemu mam go nie bronić? Bo tobie się nie podoba? Niedoczekanie Tongue
Zresztą przynajmniej umiem go usprawiedliwić, a nie go oczerniać, nawijając ciągle o szczęściu, rezerwach City i śniegu.

taka jest prawda. nie moja wina ze ty nie potrafisz obiektywnie sytuacji ocenic. Poziom polskiej pilki jest zalosny od zawsze. korupcja , fatalne wystepy w pucharach. reprezentacja a raczej banda patalachow ktorzy w pilke grac nie potrafia a w klubach zagranicznych to graja super. super poziom . zdejmij okulary chlopcze i zobacz gdzie teraz jest polska pilka.


RE: Lech Poznań - piłka nożna - Dah-Ridah' - 02-04-2011

Ja na polską piłkę, już dawno mam wyj*76343124ane. Jedynie z sentymentu - oglądne jakiś meczyk, a poziom gry, no to wiecie, tutaj nic nie trzeba mówić nawet.



RE: Lech Poznań - piłka nożna - wisniarafal8 - 02-04-2011

(02-04-2011, 18:26)eVandeR napisał(a):
(02-04-2011, 15:07)Cerinione napisał(a): Poziom polskiej piłki jest żałosny, bo warunki pogodowe są poj**ane? Fajnie Big Grin.

Czemu mam go nie bronić? Bo tobie się nie podoba? Niedoczekanie Tongue
Zresztą przynajmniej umiem go usprawiedliwić, a nie go oczerniać, nawijając ciągle o szczęściu, rezerwach City i śniegu.

taka jest prawda. nie moja wina ze ty nie potrafisz obiektywnie sytuacji ocenic. Poziom polskiej pilki jest zalosny od zawsze. korupcja , fatalne wystepy w pucharach. reprezentacja a raczej banda patalachow ktorzy w pilke grac nie potrafia a w klubach zagranicznych to graja super. super poziom . zdejmij okulary chlopcze i zobacz gdzie teraz jest polska pilka.

Tak w klubach zagranicznych grają lepiej ale zobacz za jakie pieniądze i zobacz na budżet państwa. Polska do najbogatszych nie należy więc trzeba się cieszyć z tego co jest.