PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Lech Poznań - piłka nożna - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Lech Poznań - piłka nożna (/thread-lech-poznan-pilka-nozna)

Strony: 1 2 3 4 5


Lech Poznań - piłka nożna - kunkwat - 05-08-2010

Niestety nie będzie ligi mistrzów. Sad Lech Poznań gra ostatnio bardzo słabo, co można było zaobserwować śledząc ostatnie mecze tego zespołu. Wczoraj po ostrym meczu w którym piłkarze zobaczyli aż 3 czerwone kartki , po rzucie karnym Lech poznań przegrał 0:1 ze Spartą Praga. A wynik z dwumeczu wynosił 0:2 . Lech ma jeszcze szanse w Lidze Europejskiej ale jeśli szybko nie poprawi swojej gry nawet w LE dużo nie zwojuje. Może wypowiecie sięna temat Lecha poznań i innych polskich zespołów walczących w LE . Licze na ciekawą dyskusję Tongue


RE: Lech Poznań - piłka nożna - L.Messi - 05-08-2010

No niestety Lechowi się nie powiodło. Liczyłem, że będzie tym polskim klubem, któremu po 14 latach uda się zakwalifikować do fazy grupowej Champions League. Jednak dla Lecha Liga Mistrzów, to póki co za wysokie progi. Została już im tylko Liga Europejska. Moim zdaniem, tam mają szansę odnieść sukces, tak jak to było rok temu bodajże.
PS. Co to jest, że w takim dużym kraju jak Polska, mamy ligę na poziomie tej z Azerbejdżanu?!


RE: Lech Poznań - piłka nożna - przemolo90 - 05-08-2010

Brak słów na wczorajszy mecz. Licze teraz na Azerbejdżan z Wisłą niech przejdzie dalej.


RE: Lech Poznań - piłka nożna - Bart - 05-08-2010

Cała polska ekstraklasa ściąga piłkarzy, którzy przez kilka lat siedzieli na ławce. Nic oni do drużyny nie wnoszą. Zamiast zaufać swoim, to biorą Bóg wie kogo. Nie sprawdza się, to i tak go dalej trzymają, bo jest tani i uzupełnia dziurę w składzie. Nie mówię o takim zawodniku jakby Stilic (który ostatnio gra słabo, ale w poprzednim sezonie nawet dobrze sobie radzi) czy Arboleda. Ogólnie, jest coraz gorzej. Sprowadzają takich piłkarzy jak Żurawski. Dla mnie to jest już śmieszne. Piłkarz, no niegdyś dobry, ale teraz to już za stary. Smolarek do Polonii to tak, bo jak powróci do formy, to kto wie-może nawet królem strzelców ekstraklasy będzie. Nie ma się co oszukiwać. Jest coraz gorzej. Ekstraklasa jest coraz gorsza. Coś około 60 miejsca chyba. Wszystko chyba z mojej strony, aż się dziwie, że nie dałem tutaj żadnej emoty, ale nie ma tutaj nic do śmiechu.


RE: Lech Poznań - piłka nożna - kunkwat - 05-08-2010

Według mnie polska liga jest niezła . A transfery coraz lepsze . Szczególnie w Polonii Warszawa. No ale jeśli są pieniądze będą też dobre transfery , a Lech niestety 4,5 miliona jakie dostali za Lewandowskiego nie przeznaczył w całości na transfery. Nie wiem czy przeznaczył na to chociaż połowę tej sumy


RE: Lech Poznań - piłka nożna - Bart - 05-08-2010

Tak właściwie, to przeznaczył tylko na Wichniarka, a reszta to według mnie ochłapy.


RE: Lech Poznań - piłka nożna - przemolo90 - 06-08-2010

Tak jak mówiłem. Polska piłka poczeka sobie teraz ładnych kilka lat na szansę skompromitowania się z Azerbejdżanem.


RE: Lech Poznań - piłka nożna - Rey619 - 03-09-2010

Niedługo będziemy przegrywać z ligą z San Marino w LE też rewolucji nie będzie JUVENTUS MAN CITY!!! i do tego Salzburg:/


RE: Lech Poznań - piłka nożna - highline - 11-11-2010

Brawo Lech Smile Takie zwyciestwo nad MNC zdarza sie w polskiej pilce raz na dziesięć lat.
Niech teraz malkontenci co o futbolu wiedza tyle co kot napłakal zamkną sie w pokoikach i włączą FIFE a nie stukaja w klawiatury naśmiewając się z mistrza Polski swoimi beznadziejnymi i oszczerczymi wypowiedziami.O etatowych opluwaczach od Gazety Wyborczej nie wspomnę.
Mamy komu kibicowac i pewnie będziemy mieli dalej. Z 80 kombinacji wyników w dwoch ostatnich kolejkach(4 meczach) ligi europejskiej tylko 13 nie daje awansu zespołowi Lecha Smile


RE: Lech Poznań - piłka nożna - Dah-Ridah' - 11-11-2010

Nom, jarajmy się teraz maksymalnie wygraną, bo za kilka lat będą smuty, że od 2010 nie osiągnęliśmy nic.