PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Więcej działów forum! :) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Więcej działów forum! :) (/thread-wiecej-dzialow-forum)

Strony: 1 2 3


RE: Więcej działów forum! :) - Orius - 26-01-2008

Hehe... Będą Tongue
Bynajmniej ja będę się o to starał Smile


RE: Więcej działów forum! :) - Orius - 22-02-2008

Moze jakis dzial z problemami?


RE: Więcej działów forum! :) - ReV - 06-03-2008

Witam,
ogólnie brakuje mi na tym forum paru istotnych rzeczy jakie znajdują sie na innych forach takich jak: Regulamin, zrobiłbym dział Gry do niego fora o grach ogólnie(recenzje, opinie), problemy z grami, błędy w grach ewentualnie zrobić subfora (strategie, shootery itp...), tyle z moich sugestii.
Pozdrawiam

Edit:
oraz proponuje wymianę banerami z innymi forami co by zwiększyło liczbę użytkowników, jak ktoś nie miał by pomysłu na banner to myślę że mógłbym się tym zająć.


RE: Więcej działów forum! :) - admin - 09-03-2008

Rev bardzo słuszne sugestie, ale sprawdzą się moim zdaniem przy większej liczbie użytkowników, gdy dziennie będzie pojawiało się wiele tematów w dziale. Z pewnością wezmę to pod uwagę.

Co do wymiany banerowej to postaram się dzisiaj stworzyć jakieś banerki i poszukać odpowiednich stron.


RE: Więcej działów forum! :) - Orius - 11-03-2008

Oby się udało. To forum przy dobrej reklamie może być naprawdę dobre Big Grin


RE: Więcej działów forum! :) - admin - 11-03-2008

Zbaczając z tematu lekko: Orius co do reklamy to forum jest cały czas pozycjonowanie i na wiele fraz jesteśmy na czołowych pozycjach, ale na te najbardziej konkurencyjne musimy jeszcze trochę powalczyć Wink.


RE: Więcej działów forum! :) - Orius - 11-03-2008

No ale nadal rzadko kiedy są posty jakieś pisane, sam staram się zaglądać często. A jeśli PS2Forum się rozwinie, to pokonamy konkurencję ^^


RE: Więcej działów forum! :) - Kratos - 11-04-2008

Przydałaby sie porządna reklama bo nie sądzę że nie ma juz zwolenników słynnych konsol Sony .

Edit :
Wychodzi na to ze zeby podyskutowac sobie o grach trzeba najpierw wrzucic jej recenzje tak ? To troche niewygodne .


RE: Więcej działów forum! :) - admin - 12-04-2008

Osobiście zajmuję się pozycjonowaniem i forum na wiele fraz związanych z PS2 jest w czołówce w Google. Niestety nie mam zbyt wiele wolnego czasu na szukanie partnerów do wymiany bannerowej, jednak znalazłem jednego pomocnika. Mimo to jeśli ktoś jest chętny do pomocy to czekam na propozycje na PW.

Co do dyskusji o grach to myślę, że wystarczy zapodać jakimś tytułem i opisać swoje wrażenia a wywiąże się dyskusja Wink. Nie ma konieczności tworzenia recenzji.


RE: Więcej działów forum! :) - .CaNN4b[1]s - 02-05-2008

Nom przydało by się więcej działów i dobra reklama.