PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jak znalazłeś się na tym forum? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Jak znalazłeś się na tym forum? (/thread-jak-znalazle%C5%9B-sie-na-tym-forum)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Jak znalazłeś się na tym forum? - Kratos - 02-08-2010

Czyli skąd dowiedziałaś/łeś się o tej przecudownej stronce ;D

Ja zbyt oryginalny nie będę - wujek Google mi wskazał tę właściwą drogę. Chwilę się pokręciłem, a że to były początki to zbyt wielu użytkowników jeszcze nie było i tak dostałem moda ;D


RE: Jak znalazłeś się na tym forum? - Woocash88 - 02-08-2010

Ja również znalazłem się tutaj przez Google. Wszedłem tu z nudów, nie miałem żadnych problemów z konsolą, po prostu chciałem pogadać z ludźmi którzy interesują się konsolą PS2. Zarejestrowałem się dnia 17.07.2008 jako 415 użytkownik forum. Nie myślałem że zostanę tu na dłużej, czytałem sobie posty i pomyślałem "co mi zależy... co będę wiedział to napiszę" i tak sobie pisałem aż pewnego dnia dostałem range VIP (nie wiem za co, to chyba było jakieś nieporozumienie ;D ) rangę VIP dostałem dokładnie 07.11.2008, zmotywowało mnie to, zauważyłem że ktoś jednak dostrzegł to, że staram się pomagać. Bardzo dużo czasu spędzałem na forum. Któregoś dnia pewien użytkownik rezygnował z rangi S.Moderatora i polecił mnie bym wskoczył na tą range za niego, takim sposobem zostałem S.Moderatorem, tą range dostałem dnia 05.02.2009, byłem dumny że mogę robić coś dla forum, starałem się nie mieć rangi tylko dla szpanu, nie czułem się lepszy, choć niektórzy i tak widzieli we mnie cwaniaka (nawet dostawałem groźby na maila i gg ;D ) i tak sobie byłem moderatorem przez ponad rok, aż pewnego dnia wyszło tak, że forum potrzebowało nowego administratora, cóż... było głosowanie i wypadło na mnie, range administratora dostałem dnia 05.03.2010, wydaje mi się, że jak na razie nawet sobie radze na tej randze, bałem się że mam zbyt małe doświadczenie by być Administratorem, ale jednak nie jest tak źle.

Taka moja krótka historia mojej kariery na forum, prędko stąd nie odejdę. ;D


RE: Jak znalazłeś się na tym forum? - Bart - 02-08-2010

(02-08-2010, 03:18)Woocash88 napisał(a): Któregoś dnia pewien użytkownik rezygnował z rangi S.Moderatora i polecił mnie bym wskoczył na tą range za niego, takim sposobem zostałem S.Moderatorem, tą range dostałem dnia 05.02.2009

Ty tak późno zostałeś S.Moderatorem? Odkąd tu jestem, to zawsze pamiętałem, że już nim byłeś. Można się dowiedzieć po kim zwolniło się to miejsce?

Ok,
Tak więc. Również znalazłem to forum przez Google. Zarejestrowałem się dnia 25.12.2008r. Moim pierwszym pytaniem na forum było: "Skąd bierzecie oryginalne gry?". Napisałem z 2-3 posty prędzej, ale to były odpowiedzi. Big Grin. Nie wiem czy na forum z czegoś zasłynąłem. Może z tego, że jak Wy to mówiliście cały czas z tXr(Darek,teraz jakoś Krochy czy coś takiego) i Kurakiem5 podobno spamowaliśmy, ale to wam się tylko wydawało. Big Grin To moja krótka historia. Aha, moim pierwotny nick to bart1500. Na forum zapewne jeszcze posiedzę i mam nadzieję, że ktoś będzie w końcu pisał na SB, bo straszne tam nudy. Big Grin


RE: Jak znalazłeś się na tym forum? - Rysk - 02-08-2010

(02-08-2010, 09:10)Bart napisał(a):
(02-08-2010, 03:18)Woocash88 napisał(a): Któregoś dnia pewien użytkownik rezygnował z rangi S.Moderatora i polecił mnie bym wskoczył na tą range za niego, takim sposobem zostałem S.Moderatorem, tą range dostałem dnia 05.02.2009

Ty tak późno zostałeś S.Moderatorem? Odkąd tu jestem, to zawsze pamiętałem, że już nim byłeś. Można się dowiedzieć po kim zwolniło się to miejsce?

ja tak samo odkad tu jestem Woocash byl modem.
czytalem o tym o ile dobrze pamietam to byl to Cannabis (obecnie VIP).

ja trafilem tu przez google, zanim konsolka wrocila z chipowni, aby dowiedziec sie cos na temat wypalania gier. wpisalem w google ps2 forum wybralem pierwsza pozycje, ktora bylo ps2 dla graczy i pasjonatow ps2, psx. trafilem jednak na jedna gre ktora nie wiedzialem jak wypalic, wiec sie zarejestrowalem i zapytalem. pytalem, czytalem a w koncu sam zaczalem pomagac. pewnie zostane tu do koncaSmile


RE: Jak znalazłeś się na tym forum? - Woocash88 - 02-08-2010

(02-08-2010, 11:36)Krys napisał(a): czytalem o tym o ile dobrze pamietam to byl to Cannabis (obecnie VIP).

Nie, to nie był użytkownik .CaNN4b[1]s.


RE: Jak znalazłeś się na tym forum? - przemolo90 - 02-08-2010

Szukałem coś o grach w google i wyskoczyło to coś co zwie się: ps2forum. Na początku trochę się zniechęciłem, ale coś tam pisałem, a teraz odliczam dni do mojego pierwszego bana.


RE: Jak znalazłeś się na tym forum? - Rysk - 02-08-2010

(02-08-2010, 12:40)Woocash88 napisał(a):
(02-08-2010, 11:36)Krys napisał(a): czytalem o tym o ile dobrze pamietam to byl to Cannabis (obecnie VIP).

Nie, to nie był użytkownik .CaNN4b[1]s.

no wiec Rapido, jak nie Rapido to zapomnialem


RE: Jak znalazłeś się na tym forum? - Woocash88 - 02-08-2010

No to zapomniałeś, nie Rapido Big Grin


RE: Jak znalazłeś się na tym forum? - Bart - 03-08-2010

Może SobeK? Innej opcji nie ma. Big Grin


RE: Jak znalazłeś się na tym forum? - Steven - 06-08-2010

Ja również w google Wpisałem ps2 forum chociaz sie zabardzo nieznam na ps2 ale cos jednak wiem i niepredko odejde.A tak apropo strasznie cicho w tym SB