PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Spaidi - 25-05-2015

nie jestem pewien czy takowa gra w ogole sie ukazala na PS2 ;/


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - tomas1395 - 25-05-2015

???
Larry xD


Szukam konkretnej gry. - glock95 - 27-08-2015

Siemanko Smile Poszukuje ciekawej gry na PS2. Podaje moje wymagania:

- ogolem gra RPG, powiedzmy cos a'la Gothic, choc a'la Diablo tez jak najbardziej ok,
- system levelingu. Poziomy, statystyki, moze jakies skille,
- fajnie by bylo jakby byl otwarty swiat, zeby chodzic, zwiedzac,
- duzo potworow. Zeby bylo co siekac Wink
- gdyby byly bossy, ew. silniejsze niz zwykle (elitarne?) potwory (jak w Diablo, wystepujace losowo mini-bossy) byloby miodzio, ale nie jest to koniecznoscia,
- fajnie by bylo jakb bylo sporo uzbrojenia choc to tez nie jest jakies mega wazne.

Slowem: cos wygladajace pod wzgledem gameplayu wlasnie jak Gothic czy Diablo Smile
Prosilbym o rade. Dziekuje z gory Smile


RE: Szukam konkretnej gry. - Makaveli - 27-08-2015

Na PS2 trudno o taką grę.

Pasuje do tego opisu jedynie Final Fantasy X, X-2, XII. Są to jednak jRPG, które nie każdy lubi.

Dodatkowo polecam zajrzeć do gry Drakan: Ancient's Gates oraz gier Champions of Norrath i Baldur's Gate. Są to wariacje gier hack'n'slash oraz RPG.


RE: Szukam konkretnej gry. - Spaidi - 27-08-2015

nie ma chyba takiej gry na PS2, takie gry wystepuja predzej na PS3.


RE: Szukam konkretnej gry. - glock95 - 27-08-2015

Tzn. nie musi byc kropla w krople Smile nie ma idealow Big Grin a taka gierka jak Onimusha?


RE: Szukam konkretnej gry. - Sandinista - 27-08-2015

A Baldur's Gate: Dark Alliance nie wpasuje się w to? Nie wiem, nie moje klimaty, ale tak mi do łba przyszedło Smile


RE: Szukam konkretnej gry. - glock95 - 27-08-2015

Niestety nie mam gdzie kupic wiec Baldur odpada Smile


RE: Szukam konkretnej gry. - tomas1395 - 27-08-2015

Moze drakan albo rune viking warlord

Szukam krótkich gier jak np. Toy Story 3. Powiedzmy na 3-7 godzin.


Poszukuję gry rpg w dwóch klimatach - Joe.Barbaro - 18-11-2015

Dzień Dobry!
Od niedawna jestem posiadaczem PS2 Fat Smile Nigdy nie miałem styczności z tą konsolą ani, tym bardziej, tytułami na nią. Proszę Was o tytuły, które spełniłyby moje wymagania:

1. Gra osadzona w post apo, coś jak Fallout 3/4. W miarę wolny świat, szeroka możliwość eksploracji i zbierania przedmiotów. Dużo broni, dużo baddziewia na swojej drodze plus możliwość handlu.

2. Gra rpg a'la Path Of Exile, gdzie na fabułę się nie patrzy a lata i tłucze potworki na mapie, wbijając EXP i zbierając coraz to lepszy ekwipunek. Fabuła mało istotna.

PozdrawiamSmile