PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



Jakie gry dla syna 7 lat - filkoma - 23-01-2015

Myślę że mogę na Was liczyć, potrzebuję porady odnośnie kupna gry dla mojego syna 7 letniego. Do tej pory grał w gry razem z moim mężem, które moim zdaniem nie są dla niego przeznaczone... Czy możecie mi polecić jakieś fajne gry, w które grają wasze dzieci czy też rodzeństwo? Proszę o propozycje bez lejącej sie krwi i nadmiaru przemocy


RE: Jakie gry dla syna 7 lat - Kraszu - 23-01-2015

Rozumiem, że dysponujesz konsolą PS2. Dla dzieciaka polecam:
- Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex;
- Crash Nitro Kart;
To bardzo grywalne, kolorowe gry, w których od razu wiadomo o co chodzi. Dla dziecka będą idealne.

P.S
W Polsce nie są może zbyt popularne, ale warto się przynajmniej zastanowić i poczytać o konsolach Nintendo - najnowsza nazywa się WiiU, a jej poprzedniczka to Wii. W kwestii familijnej rozgrywki produkty Nintendo praktycznie nie mają sobie równych.


RE: Jakie gry dla syna 7 lat - Makaveli - 23-01-2015

Osobiście polecam wszystkie gry z serii LEGO. Oprócz znakomitej rozgrywki w trybie jednoosobowym możesz w każdej chwili podłączyć drugi kontroler i grać z synem. Gra polega na przechodzeniu poziomów, rozwiązując łamigłówki pozwalające obejść jakieś przeszkody. Oprawa graficzna jest bardzo kolorowa i przystępna, a sam sposób prowadzenia rozgrywki rozwija w graczu kreatywność i kombinatorykę. Gry z serii LEGO obejmują wiele znanych filmów, takich jak Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny, Harry Potter, Piraci z Karaibów, Indiana Jones itp. Kaźdy znajdzie coś dla siebie.

Starajcie się w ogóle nie grać w obecności dziecka w gry przeznaczone dla osób o rozwiniętej umiejętności odróżniania fikcji od prawdy - wy wiecie, że to tylko gra, a dzieciak bierze sobie to wszystko bardzo serio. Źle to wpływa na psychikę.


RE: Jakie gry dla syna 7 lat - Berion - 23-01-2015

(23-01-2015, 07:43)filkoma napisał(a): Czy możecie mi polecić jakieś fajne gry, w które grają wasze dzieci czy też rodzeństwo? Proszę o propozycje bez lejącej sie krwi i nadmiaru przemocy

Maximo, nowe Crashe i nowe Spyro. Choć akurat to są gry słabe. Lepiej kup któregoś Crash Bandicoot lub Spyro The Dragon na PSX (PS2 odczyta ;]).

Swoją drogą to ja od małego gram i oglądam przemoc a dotąd nikogo nie zabiłem. Wink


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Cage - 29-01-2015

Witam. Szukam tytułów gier z serii Need for Speed, które ukazały się w wersji na PS2 w których odbywa się pościg policyjnym radiowozem za samochodem gracza.
Wiem na że to ma miejsce w grze na PS2 Need for Speed Hot Pursuit 2


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Makaveli - 29-01-2015

Hot Pursuit 2, Most Wanted, Carbon, Undercover.

Piętnaście sekund szukania w Google.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - tomas1395 - 10-02-2015

Która część NBA jest najlepsza?


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kratos - 14-02-2015

Najwyżej oceniana jest seria NBA Street (vol. 2, potem V3), a dalej NBA 2K3. O ile nie przeszkadza ci granie starymi składami, choć 2K6 też zebrało przyzwoite noty.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - tomas1395 - 15-02-2015

Już gram w 2k11. Swego czasu miałem to na PC i według mnie jest to najlepsze NBA z ostatnich lat. Street 1 przeszedłem.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - tomas1395 - 25-05-2015

Szukam gry przygodowej w stylu Larry'ego z PS2 albo Jack Keane na PC. Wiecie, żeby było z humorem