PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - motyl38 - 21-12-2014

Dziękuję panowie za polecenie gier. Już niedługo postaram się skompletować tytuły które podaliścieSmile Nie wiem, ale na razie żadnego ripa GT 4 nie mogę znaleźć na torrentach seedów brak. God of War to rzeczywiście ważna pozycja która trzeba mieć bo kiedyś u kumpla widziałem tę gierkę i rzeczywiście podobała mi się, ale będę musiał raczej GoW -y i GT4 pewnie na allegro zakupić od kogoś.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - ashin - 22-12-2014

Stary mam GT4 jak chcesz opchnę za dyszkę + przesyłka wyślę poleconym wyjdzie w sumie jakieś 14zł i masz oryginalną kopię


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - RafalKa - 22-12-2014

Wiesz jak myślisz poważnie o swojej kolekcji to zdeko śmiesznie mówić o pirackiej kolekcji, zwłaszcza że jak widzisz ceny już nie zabijają.
Sent from my phone.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - motyl38 - 10-01-2015

Wiem wazniejsze tytuly planuje kupic oryginaly. Ashin a moze masz na sprzedaz przy okazji oryginalna karte pamieci bo na mojej jest fmcb i 2 savy miesci a druga jest podroba w opakowaniu sony :/ i nie wszystkie gry moge na niej zapisac a gt4 do nich nalezy

_________________
poszukuję jeszcze jakiś gier w które można grać w trybie kooperacji coś ala resident evil 5 na xboxie 360 mozna bylo grac taki tryb kooperacji, szukam też gier w które można grać z drugim playerem na dzielonym ekranie przykładowo.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Makaveli - 10-01-2015

Wszystkie gry z serii LEGO mają znakomitą kooperację i jest przy nich masa frajdy.

Oprócz tego gry z serii Obscure. Do tego Champions of Norrath, Baldur's Gate: Dark Alliance 1 oraz 2.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Petralka - 11-01-2015

Seria Medal of Honor


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - radwan07 - 11-01-2015

Możesz też zakupić multitap i do tego Quake 3 Revolution i Red Faction 2, tam można się tłuc w 4 osoby na podzielonym
no i jeszcze seria Contra Big Grin


Jakie gry na PS2 polecacie? - dolcus - 21-01-2015

Witam. Kupiłem ps2 slim SCPH-7004 za 40zł. Moje pytanie jest takie. Jakie dobre gry możecie polecic?


Odp: Jakie gry na PS2 polecacie? - dragon1493 - 21-01-2015

Gran Turismo 4, God of War 1 i 2, Seria Crash, Spyro, Jak and Daxter, Black, GTA,

Wysłano z Motorola Moto G


RE: Jakie gry na PS2 polecacie? - miki1406 - 21-01-2015

Mam tylko 3 na razie i staram się ją odblokować, ale:

GTA San Andreas - dla fanów GTA rewelacja - mi się podoba,
Burnout : Dominator - fajne wyścigi - nie są monotonne, auto się prowadzi poprawnie i gra się lekko - możliwość multiplayer'a
Need for Speed : Carbon - mnie nie urzekła... samochód prowadzi się trudno... Lata jak dziki...