PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kratos - 31-07-2014

Outrun 2006: Coast 2 Coast.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - miku31 - 31-07-2014

Całkiem możliwe, że ta ta gra. Ale nie jestem do końca przekonany czy to ten tytuł.


Jakie gry polecacie - motyl38 - 19-12-2014

Siemanko, od niedawna jestem posiadaczem ps2 slim z fmcb. Powiedzcie mi jakie gry polecacie.
1. Osobiście poszukuję czegoś takiego jak Devil May Cry z takim systemem walki tylko może jest coś lepszego od DMC?
2. Poszukuję jakiejś ścigałki także z fajna dobrą grafiką oprócz gran turismo 4 bo nie uda mi się kopii załatwić.
3. Przydała by się też jakaś strzelanka mam blacka i cod5 ale to chyba jeszcze nie to.
4. Dodatkowo polećcie jakaś taką grę na odmużdżenie że tak powiem Smile żeby po robocie można było pograć ze śmiechem.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Makaveli - 19-12-2014

1. Jeżeli chodzi o taką ogólną sieczkę i do tego nieziemską grafikę i fabułę, to polecam zdecydowanie serię God of War.
2. Gran Turismo 4, poszukaj sobie RIP-a, bo faktycznie wersja pełna była tłoczona na specjalnym nośniku dwuwarstwowym.
3. Ze strzelanek polecam Killzone.
4. Jakakolwiek platformówka da radę. Toy Story 3 jest bardzo fajne.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - motyl38 - 19-12-2014

A o god of war to mowisz o 1nce? Bo 2 tez na dvd5 nie wejdzie chyba


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kratos - 19-12-2014

God of War 2 nie szukaj żadnych ripów, a wersję dwupłytową.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - motyl38 - 19-12-2014

god of war niestety na plytke nie nagram czyli nie pogram Tongue zostaje ew allegro


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kraszu - 19-12-2014

(19-12-2014, 19:17)motyl38 napisał(a): A o god of war to mowisz o 1nce? Bo 2 tez na dvd5 nie wejdzie chyba

Nie zgodzę się z Kratosem. Obie części GOW za pierwszym razem przechodziłem na kopiach wypalonych na DVD5 i spisały się znakomicie. Wszystko co grywalne jest na takich kopiach zachowane. Cięcia dotyczą extrasów - filmików i innych bajerów, które w oryginale są dostępne po ukończeniu gry.

1) Coś lepszego od DMC? Jedynie God of War, albo Devil May Cry 3. Możesz się jeszcze zainteresować serią Onimusha.
2) Ścigałki to nie moja bajka, ale nieśmiało czaje się na serię Burnout. Wydaje mi się, że to jedne z najlepszych arcadowych wyścigów na PS2.
3) Najlepszą strzelaniną na PS2 w jaką grałem jest zdecydowanie Resident Evil 4. Co prawda to TPP i z reguły gra klasyfikowana jest jako survival horror. Gra w głównej mierze opiera się jednak na strzelaniu. A to sprawia większą radochę niż we wszystkich rasowych shooterach, z którymi miałem do czynienia na PS2.
4) Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex, Sly Cooper and the Thievius Raccoonus, Ratchet & Clank, Jak and Daxter: The Precursor Legacy, Prince of Persia: The Sands of Time.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - ashin - 19-12-2014

1. seria GoW, jak wspominali koledzy, Blood Will Tell, Gungrave, na upratego Gauntlet, Spartan Total Warrior(aż dziw, że nikt nie wspomniał o tym tytule...), Shadow of Rome w połowie(gra podzielona na dwie sekcje zapraszam do recenzji Wink), GodHand, na upartego MK Shaolin Monks,
2. Seria Burnout, seria NFS z naciskiem na Underground 2, Juiced, Lego Racing i Micro machines, jak chcesz coś lekkiego,
3. Killzone
4. Serie lego od Travelers Tales z Star Wars na czele, Destroy All Humans!, Mercenaries, DBZ Budokai Tenkaichi, I-Ninja(fajna platformówka jak lubiłeś krasza i to pokochasz), Star Wars Battlefront(i pod trójkę można podpiąć tyle że to TTP), Fifa Street i wszystkie gry sportowe z dopiskiem Street, Viewtifull Joe 1 i 2, Bully, The Simpsons Hit and Run(GTA + Simsonowie? Proszę Cię to musi się udać!), Dynasty Warriors.

Większość gier wymienionych przeze mnie została również szczegółowo zrecenzewana i możesz przeczytać moje wypociny na forum. Pozdrawiam Smile


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - PaultheGreat - 21-12-2014

Gry z gatunku hack'n'slash nie będę Ci polecał, a to dlatego, że już poprzednicy zawarli szereg pozycji do ogrania i w zasadzie musiałbym po nich powtórzyć. Jeżeli chodzi o gry wyścigowe, to zdecydowanie polecam "Burnout 3: Takedown", które charakteryzuje się bardzo wysoką grywalnością dającą jednocześnie wysoką dawkę adrenaliny. Jest to pozycja, którą można dodatkowo ogrywać z kumplem (nawet jak nie masz drugiego pada, to możecie grać na zmianę), co może być dodatkowym atutem. Ze strzelanek to mogę polecić szereg gier w realiach drugiej wojny światowej z "Medal of Honor: European Assault" na czele. Tutaj trzeba zaznaczyć, że poziom trudności jest dość wysoki, ale kto powiedział, że trzeba uznawać to w tym przypadku za wadę? Smile Z kolei tytułem "odmóżdżającym", który mógłbym Ci polecić jest "Star Wars: Battlefront" mające lekki i niewymagający charakter rozgrywki, czego przejawem jest przystępność i niski poziom trudności. Tutaj bardzo wielką zaletą jest możliwość grania na dzielonym ekranie w trybie kooperacji i przejście w ten sposób kampanii.