PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kratos - 02-05-2012

Flatouta obie części albo jeden z trybów serii Burnout (do gry Revenge włącznie).


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - tkaczu1992 - 02-05-2012

Z tego co pamiętam to nie ma tam takiego czegoś jak opisywałem. Crash'ówki to są, ale mi chodziło bardziej o to że rozpędza się i dostaje się punkty za demolkę. Chyba że to była tylko misja bo widziałem ją dosłownie minutę.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Draco - 02-05-2012

W Burnoucie jest taki tryb obok wielu innych, w którym właśnie dostaje się punkty za zrobienie jak największego karambolu.




RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - FPS21311 - 29-05-2012

Hmmm.... znacie jakieś fajne gry.... więzienne ? Oglądałem wczoraj film "Skazaniec" i bardzo mi się spodobał, miałbym ochotę w coś podobnego zagrać. Jeżeli już takie podobne pytanie padło, to proszę usunąć mój post (żeby nie zaśmiecać) i przekierować mnie na odpowiednią stronę (gdzie została udzielona odpowiedź).


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Yohokaru - 29-05-2012

Hmm... Mógłbyś spróbować obu części Suffering, które się ukazały na PC, XBOX i PS2 rzecz jasna. Sama fabuła gry opiera się na więzieniu, lecz raczej to science-fiction. Najlepiej będzie jak obejrzysz gameplaye z gry.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - FPS21311 - 29-05-2012

(29-05-2012, 16:41)Yohokaru napisał(a): Hmm... Mógłbyś spróbować obu części Suffering, które się ukazały na PC, XBOX i PS2 rzecz jasna. Sama fabuła gry opiera się na więzieniu, lecz raczej to science-fiction. Najlepiej będzie jak obejrzysz gameplaye z gry.
Mimo iż to nie jest nadal to, czego szukam to i tak dzięki. Gierka wygląda dosyć ciekawie, będę miał ten tytuł na oku. Wink Jeżeli znacie jeszcze jakieś gry, gdzie akcja dzieje się w więzieniu, to prosiłbym o podanie je tutaj.



RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kratos - 29-05-2012

"Prisoner of war" i "The Great Escape" - stare gierki na PS2, gdzie nie mamy do czynienia z pełnowartościowym więzieniem, a obozami jenieckimi, ale może przypadnie ci do gustu.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - FPS21311 - 31-05-2012

Prisoner of war - Ciepło ciepło... gra jest z polskimi napisami za co WIELKI +, bo mało jest gierek PS2 które zostały wydane u nas w ojczystym języku. Jednak wolałbym jakoś gierkę w czasach współczesnych... wiem że marudzę, ale jest tyle gier na czarnulę, że chyba znalazła by się jakaś ? Wink


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Draco - 31-05-2012

Przyznaj się że po prostu chcesz Prison Break na PS2. Niestety ta gra wyszła jedynie na X360 i PS3.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - FPS21311 - 31-05-2012

No ba co poradzić, ale może jednak są jakieś podobne tytuły ? xD