PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - wowwotlk - 04-02-2012

Szukam kilku gier :
- typu minecraft chodzi mi tu o to że jesteśmy na bezludnej wyspie , budujemy domy , a w jakimś odstępie czasu pojawiają się potwory
- typu diablo
- oraz typu gothic


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Draco - 04-02-2012

1) ...
2) Baldurs Gate Dark Alliance 1 i 2, Bard's Tale, Champions: Return to Arms, Lord of the Rings: Third Age, Champions of Norrath
3) Gothic to też RPG więc właściwie musiałbym tu podać te same gry które wypisałem w punkcie 2.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - ashin - 04-02-2012

tylko, że gothic to cRPG, a Diablot o h'ns i jest to dość podstawowa różnica.
Trudno będzie Ci znaleźć interesującego cRPG'a w stylu gothica na ps2, tutaj raczej górują japońskie cRPG, albo typowe H'n's.


Final Fight - Sajm00n - 22-02-2012

Witam. Czy znacie moze podobne gry do Final Fight'a? Chodzi mi dokladnie o tryb arcade gdzie mozna z kumplem razem chodzic i kosic przeciwnikow Smile


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kratos - 07-03-2012

The Warriors od Rockstara na podstawie filmu z lat 70. o nowojorskich gangach.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - DarcusoPL - 08-04-2012

Witam poszukuję jakiejś dobrej gry RPG w stylu Władca Pierścieni: Trzecia Era.
Nie interesują mnie tytuły w klimatach azjatyckich czy bajkowych i jeżeli jest taka możliwość to dopiszcie czy jest wydana w wersji Polskiej :] Z góry dzięki za pomoc.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - ashin - 08-04-2012

Jeżeli szukasz RPG to polecam Ci system Warhammer Fantasy, albo Dungeons & Dragons, ale zapewne szukasz cRPG więc...
Baldur's Gate'y na PS2 i Champions of Norrath oba wersje eng. Ogółem lepszym źródłem cRPG jest komputer i troszkę trza się napocić, żeby coś ciekawego naprawdę na konsolę znaleźć


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - DarcusoPL - 08-04-2012

RPG na razie nie szukam, chodziło mi o gry na PS2 ale dzięki za pomoc, zdecydowałem się na Baldury.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - ashin - 08-04-2012

od Baldurów nie spodziewaj się za wiele bo nie jest to mega super produkcja, jak chcesz to pisałem o dwójce recenzje możesz przeczytać i jeszcze się zastanowić.
Za to 'czempioni' byli bardzo mocno zachwalani na zachodnich portalach


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - tkaczu1992 - 02-05-2012

Szukam gier crashowych. Pamiętam taką grę w której dostawało się samochód, rozpędzało się z rampy i wyskakiwało na ulicę pełną samochodów. Czym większy karambol tym więcej dostawało się punktów.