PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



RE: Gry typu minecraft na ps2 - Draco - 02-02-2012

Na całe szczęście nie ma.


RE: Gry typu minecraft na ps2 - paladyn300 - 02-02-2012

(02-02-2012, 20:27)8draco8 napisał(a): Na całe szczęście nie ma.

Niby czego??

Zawsze chcialem, zeby cos takiego powstalo, no ale niestety nikt sie do tego nie kwapi.


RE: Gry typu minecraft na ps2 - Draco - 02-02-2012

Na widok Minecrafta dostaje wysypki, zresztą tak samo jak w przypadku Metina, CS, MU Online, Tibii i tym podobnych.


RE: Gry typu minecraft na ps2 - Yohokaru - 02-02-2012

Wiesz Draco, też cierpię na tą przypadłość. Jakaś zaraza z wrot piekieł i zielonych stworów zwanych CREEPERAMI(kumpel gra nałogowo w multi, a ja to wujek abstynent)


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Son of Sparda - 03-02-2012

O teraz przynajmniej wiem, że nie jestem sam jeśli chodzi o te "szkolne hity". Niejednokrotnie mdliło mnie kiedy w szkole słuchałem tych pierdół o metinie i cs-ie. A teraz wielką furorę robi minecraft. Z początku myślałem, że to ciekawa gra, ale jak ta banda gówniarzy zaczęła się tą grą podniecać to od razu zniechęciłem się do niej.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - ashin - 03-02-2012

Wiecie, bez wielu produkcji które tu wymieniliście niektóre gatunki stałyby w miejscu. Taka Tibia to bądź co bądź milowy krok w gatunku MMO. Sam nie przepadam za nimi, ale żeby hejtować? To trochę szczeniackie....
Minecraft, to fajna piaskownica, klocki Lego dla dużych chłopców i dziewczynek, sam za dużo w nią nie gram i nie grałem, ale ma spore możliwości i narzuciła pewne standardy grom. Szczególnie, że to gra niezależna, więc to kolejny plus dla niej, może to czyni ją tak wyjątkową i tak popularną grom. Przecież, ani nie ma fascynującej fabuły, ani grafiki, ani emocjonującego gameplay'a, a jednak zdobyła dużą popularność.

Minecraft, to była i jest wyjątkowa gra i jedyna w swoim rodzaju, wydana była, po 'śmierci' PS2 i wątpię, żeby ta konsola, ją jakoś specjalnie mogła uciągnąć, bo mimo kiepskiej grafiki, gra jest strasznie RAM'o żerna ;]


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - paladyn300 - 03-02-2012

(03-02-2012, 09:22)ashin napisał(a): Minecraft, to była i jest wyjątkowa gra i jedyna w swoim rodzaju, wydana była, po 'śmierci' PS2 i wątpię, żeby ta konsola, ją jakoś specjalnie mogła uciągnąć, bo mimo kiepskiej grafiki, gra jest strasznie RAM'o żerna ;]

Tylko ze jakos na PSP dalo sie wydac(nie jest to oryginal ale jednak) a na PS2 juz nie.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Draco - 03-02-2012

Minecraft to odmóżdżający pożeracz czasu, nie uczący niczego poza marnowaniem czasu. Co do MMO to nie Tibia, a Ultima Online była milowym krokiem w tym gatunku. Obie gry wydane były w tym samym roku lecz przepaść jakościowa jaka je dzieli jest ogromna. Tibia była i będzie tworem dla osób którym szkoda grosza na grę na wysokim poziomie. Podobnie jest obecnie z takim Metinem i WoW. Ogromna popularność tego pierwszego w Polsce jest spowodowana jego darmowością, gdyby Blizzard wprowadził do WoWa system płatności jaki jest stosowany w np LotR Online to Metin nie miałby najmniejszych szans na start.

Niestety dzieciaki obecnie grają w to co można najłatwiej zdobyć, czyli jest darmowe. Niemal na codzień mam styczność z młodzieżą w wieku około 14 lat i widzę jaką trudność sprawia im uruchomienie kopii jakiejkolwiek gry poprzez skopiowanie cracka, po prostu tego nie ogarniają. Gdy byłem w ich wieku obchodzenie takich zabezpieczeń było czymś nie zauważalnym, ba potrafiłem nawet zrobić kopię 1:1 kilku gier tak aby crack nie był potrzebny, a kilka lat później gdy pojawił się WoW stawiało się własne serwery, wtedy mocno nie dopracowane, żeby pobieżnie zobaczyć jak ta gra wygląda. Dziś nie wyobrażam sobie żeby mój 14 letni kuzyn był w stanie, i w ogóle miał ochotę, postawić serwer takiej gry jak WoW tylko po to żeby zobaczyć jak ona wygląda.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Yohokaru - 03-02-2012

Powiem Ci coś... Rocznik 96 który reprezentuję, jest połowicznie zdeklasowany przez zarazę PC-towej niezdarności. Otóż w szkole podstawmowej,gdy połowa klasy miała problem z wydukaniem czegoś w Wordzie, ja pomagałem nauczycielowi w reinstalacji Winka na serwerze. Do dziś wielu moich znajomych twierdzi,że piecyk to najlepszy sprzęt do grania, a moje PSX i PS2. Ja próbowałem leczyć kumpla od MC przez Crasha i Tekkena na emulatorze, lecz bezskutecznie. Znajomi jak mają jakieś problemy to posyłają po mnie, a ja w miarę możliwości i czasu naprawiam Wina, wgrywam gry, cracki i inne takie drobnostki za stosowną opłatę xD


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - ashin - 03-02-2012

Jak nie patrzeć MC rozwija na swój sposób kreatywność, niektórzy ludzie naprawdę potrafią stworzyć niezwykłe budowle w tej grze.
Z UO nie miałem powiem szczerze wielkich styczności, tak samo jak i z Tibią, ale obie gry muszą mieć coś w sobie skoro tyle ludzi w nie gra.
Co do poziomu znajomości komputera młodych ludzi, nie wypowiem się bo nie mam styczności z dzieciakami mającymi po 14 lat, ja sam crackowania 'uczyłem' się późno bo w wieku około lat 10, wtedy też miałem jedne z nieliczne możliwości styczności z komputerem poza szkoła, prawda jest taka, że jeżeli komuś czegoś nie pokażesz to nie będzie tego umieć. Teraz mamy możliwość wyszukiwania informacji na google.
Ale to wsumie nie jest temat na takie dyskusje Smile