PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kratos - 28-01-2012

Obie części gry Syberia. Dosyć stara gra także nie przestrasz się loadingów czy właśnie tego wskazywania kursorem, bo głównie na tym się opiera.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Mr.Q - 28-01-2012

Syberię znam, z tym że na PS2 jest tylko część 2. Masz jeszcze jakieś propozycje?
Dzięki za szybką odpowiedź.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kratos - 28-01-2012

Są obie części, bo w jedynkę się sporo zagrywałem, a do dwójki się przymierzam ;) Co do innych gier to zbytnio nic mi nie przychodzi do głowy.

Jest jeszcze Fahrenheit, ale to nie jest nawet zbytnio gra przygodowa. W każdym razie gra z naprawdę ciekawą fabułą i klimatem, który wsysa po prostu.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Sandinista - 28-01-2012

Na hasło point & click do głowy przychodzi mi tylko Glass Rose. Przygodówka z elementami horroru od Capcom. Sam byłem kiedyś "napalony" na ta produkcję, ale nie udało mi się jej ograć.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Mr.Q - 28-01-2012

Dzięki Kratos, znalazłem nawet działające linki na forum. Powiedz mi jeszcze skoro grałeś w pierwszą część, czy wymagana jest biegła znajomość angielskiego?
@Up, zaraz spojrzę co to za gierka Smile


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kratos - 28-01-2012

Myślę, że nie Wink Jak ostatnio grałem to nie byłem zbytnio oblatany w języku angielskim, a jakoś posuwałem się do przodu z fabułą. W sumie to też chyba sobie wrócę do tej gry, bo wstyd się przyznać, ale jej nie ukończyłem.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Mr.Q - 28-01-2012

Hmm. No więc nie pozostaję mi nic innego jak życzyć zarówno tobie jak i sobie, dużych wrażeń Wink
Dzięki za błyskawiczną pomoc.


Gra 2 player w typie "Dead Island" - xXFernIXx - 29-01-2012

Szukam gry dla 2 graczy. Gra ma być w typie "Dead Island" ale broń boże NIE CHODZI TU O MOTYW ZOMBIE !!! Chodzi mi o rozgrywke gdzie bedziemy grać na jednym ekranie, będziemy mogli razem przechodzić kolejne poziomy, kryć się i pomagać sobie nawzajem.... najlepiej gdyby była to jakaś w miare dynamiczna gra


Gry typu minecraft na ps2 - wowwotlk - 02-02-2012

Mam pytanie czy jest wersja minecraft na ps2 lub podobna do minecraft tylko na ps2 ?



RE: Gry typu minecraft na ps2 - Yohokaru - 02-02-2012

Jak tylko usłyszę słowo Minecraft, to dostaje depresji i ataków epileptycznych:-D Podejrzewam,że na PS2 nie ma nic podobnego w tym kierunku, a jedyne co mi może częściowo tu przypasować to seria Harvest Moon. Taka farmerama dla elit. Pozdrawiam.