PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - ashin - 19-12-2011

Jest coś podobnego do inFamous, bądź Prototype na PS2? Tzn otwarte miasto, duże możliwości przemieszczania się po nim i rozwoju postaci? Widok koniecznie w trzeciej osobie


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Quake96 - 19-12-2011

Spider-Man 2. Wiem że to słabe porównanie ale tam też masz otwarte miasto i możliwość rozwoju postaci.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - ashin - 06-01-2012

Czy istnieje jakikolwiek port serii Crasha części od 1-3 kompatybilny z FMCB czy musiałbym ściągać wersje na PS1?


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Draco - 06-01-2012

Z tego co pamiętam nie ma bezpośrednich portów poprzednich części na PS2, w tym wypadku będziesz zmuszony do kupna oryginalnych gier lub uruchamiania ich na PS2 wg mojego tutorialu. Crash'e zajmują nie wiele miejsca na płycie CD a więc jako swap do nich wystarczy jakakolwiek oryginalna płyta z grą z PS1.

Na Playstation 2 zostały stworzone kontynuacje poprzednich części oraz gry z postaciami z Crasha ale o zupełnie odmiennej charakterystyce rozgrywki:

Crash Bandicoot 4: The Wrath of Cortex
Crash Nitro Kart
Crash Twinsanity
Crash Tag Team Racing
Crash of the Titans
Crash Mind over Mutant


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kraszu - 06-01-2012

Osobiście jako fan Crasha z czystym sumieniem mogę Ci polecić "the Wrath of Cortex". Jest to taki słabszy klon części trzeciej. Rozgrywka jest niemal identyczna w sensie: 5 warp rooms, 1 ukryty warp room, te same zasady zdobywania czasówek, mechanika poruszania się liska itd.
Gra pierwotnie została wydana na CD ale w sieci powinieneś znaleźć bez problemu wersję dostosowaną do Free Mcboot, którą z powodzeniem wypalisz na DVD. Wiem, bo sam taką posiadam.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - ashin - 06-01-2012

No mam Cortexa nawet dodawałem tutaj linka do wersji z 3ma częściami Crasha na PS2. Po prostu uruchamiając ją któryś raz miałem nadzieję, że ktoś oje... system i jakoś przy pomocy tego programu do nagrywania kilku gier na jednej płytce ominął problem z FMCB przy grach PS1 no nic trudno. Dziękuje za informacje ;]


Gra przygodowa z funkcją grania 2 player - xXFernIXx - 11-01-2012

szukam gry przygodowej w stylu (god of war, ratchet & clank) sęk w tym aby była opcja przechodzenia całej fabuły w 2 graczy....
To pierwsza prośba Big Grin
A druga o tytuły najciekawszych według was gier przygodowych właśnie w stylu god of war, ratchet & clank itp. byle nie strzelanki ;/ bo to juz mi bokiem wychodzi


RE: Gra przygodowa z funkcją grania 2 player - Quake96 - 11-01-2012

Przygodówka na dwóch - Obydwie części LEGO Star Wars

Przygodówka w stylu GoW - Prince of Persia, Jak 3


RE: Gra przygodowa z funkcją grania 2 player - ashin - 11-01-2012

Jako iż cRPG na konsolach to z reguły przygodówki z bardziej rozwiniętym elementem RPG to polecam Baldur's Gate Dark Alliance 2 i Gauntleta ;]


RE: Gra przygodowa z funkcją grania 2 player - Draco - 12-01-2012

Dodam jeszcze od siebie Star Wars III: Revenge of the Sith na dwie osoby, także Clone Wars było na dwie osoby. Natomiast jeśli chodzi o przygodówkę jedno osobową to bardzo polecam Star Wars The Force Unleashed, nawet jeśli nie jesteś fanem Gwiezdych Wojen.